Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин













Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Віртуальний методичний кабінет
Якісний склад педагогічних кадрів

.

Якісний склад педагогічних кадрів

Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»
  І. Заслужені учителі України  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Смуток Борис Михайлович Директор гімназії
2. Потильчак Світлана Йосипівна Заступник директора з навчально-методичної роботи, учитель історії

  ІІ. Учителі-методисти  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Луснічук Алла Станіславівна Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель географії
2. Покотило Лариса Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури
3. Мазун Юлія Михайлівна Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель біології
4. Ювхименко Наталія Іванівна Учитель української мови та літератури
5. Громадська Тетяна Григорівна Учитель української мови та літератури
6. Зоріна Лариса Леонідівна Учитель української мови та літератури
7. Рой Валентина Володимирівна Учитель української мови та літератури
8. Радзівіл Галина Василівна Учитель української мови та літератури
9. Литинська Алла Сергіївна Учитель української мови та літератури
10. Іщенко Лідія Дмитрівна Учитель зарубіжної літератури
11. Клименко Юрій Михайлович Учитель французької мови
12. Заболотня Лариса Вікторівна Учитель математики
13. Кизима Марина Вікторівна Учитель математики
14. Кондратьєва Валентина Петрівна Учитель математики
15. Наконечний Сергій Павлович Учитель математики та інформатики
16. Єгорова Галина Степанівна Учитель фізики та астрономії
17. Москаленко Василь Анатолійович Учитель географії, природознавства та економіки
18. Коваленко Раїса Анатоліївна Учитель історії та правознавства
19. Лук`янець Геннадій Петрович Учитель історії та правознавства
20. Ошийко Валентина Іванівна Учитель історії та правознавства
21. Дейнега Володимир Васильович Учитель трудового навчання
22. Мікніс Алла Семенівна Учитель обслуговуючої праці
23. Андрієвська Світлана Володимирівна Учитель початкового навчання
24. Пустова Людмила Вікторівна Учитель початкового навчання
25. Дмитраш Олена Вікторівна Учитель початкового навчання
26. Бойко Алла Василівна Учитель початкового навчання
27. Ронська Тетяна Іванівна Учитель початкового навчання
28. Павловська Тетяна Ксенофонтівна Вихователь групи продовженого дня

  ІІІ. Старші вчителі  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Полякова Олена Вікторівна Учитель української мови та літератури
2. Омельченко Наталія Володимирівна Учитель зарубіжної літератури, вихователь групи продовженого дня
3. Сидоренко Тетяна Григорівна Учитель англійської мови
4. Фіголь Ірина Володимирівна Учитель англійської мови
5. Назаренко Галина Василівна Учитель математики
6. Поштаренко Людмила Іванівна Учитель математики
7. Шабельна Інна Григорівна Учитель інформатики
8. Білан Валентина Михайлівна Учитель хімії
9. Стрельчук Тетяна Михайлівна Учитель хімії
10. Невінчана Наталія Олександрівна Учитель історії та правознавства
11. Крічковська Анжела Олександрівна Учитель музичного мистецтва
12. Бурима Наталія Федорівна Учитель фізичної культури
13. Терещук Дмитро Васильович Учитель фізичної культури
14. Нагребецька Олена Володимирівна Учитель початкового навчання
15. Блоцька Ірина Миколаївна Учитель початкового навчання

  IV. Спеціалісти вищої категорії  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Глуховська Вікторія Юріївна Учитель французької та німецької мов
2. Кононенко Ольга Володимирівна Учитель біології
3. Бухрашвілі Олена Михайлівна Учитель англійської мови
4. Бодрова Ірина Володимирівна Учитель англійської мови
5. Гладка Неллі Володимирівна Учитель англійської та німецької мов
6. Нікерова Надія Олексіївна Учитель фізики та інформатики.
7. Рокоча Олена Дмитрівна Учитель основ здоров`я та історії
8. Савіцька Тетяна Юріївна Учитель фізичної культури
9. Бугаєнко Юлія Миколаївна Учитель фізичної культури
10. Очеретяна Зіна Іванівна Учитель початкового навчання
11. Федоренко Оксана Миколаївна Учитель початкового навчання

  V. Спеціалісти першої категорії  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Бодрик Вікторія Вікторівна Учитель англійської мови
2. Троцька Оксана Миколаївна Учитель зарубіжної літератури
3. Скоробогата Олександра Миколаївна Учитель англійської мови
4. Ковальський Віталій Леонідович Учитель біології та географії
5. Кравчук Людмила Іванівна Учитель біології та географії
6. Костенко Олена Григорівна Учитель початкового навчання
7. Бондар Анатолій Володимирович Керівник краєзнавчого гуртка
8. Вітюк Світлана Петрівна Учитель української мови та літератури

      VІ. Спеціалісти другої категорії  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Кондратюк Оксана Анатоліївна Учитель української мови та літератури
2. Клименко Катерина Сергіївна Учитель англійської мови
3. Петренко Наталія Михайлівна Учитель німецької мови
4. Дмітрієва ірина Олександрівна Учитель початкового навчання
5. Москаленко Олена Володимирівна Вихователь групи продовженого дня
6. Балясникова Катерина Андріївна Практичний психолог

  VІІ. Молоді спеціалісти  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Катренко Вікторія Олександрівна Учитель англійської та німецької мов
2. Лавриненко Олександра Вікторівна Учитель англійської мови
3. Москаленко Вікторія Василівна Учитель англійської мови
4. Ландар Ольга Миколаївна Учитель інформатики
5. Пінчукова Ірина Олегівна Учитель образотворчого мистецтва
6. Тищенко Наталія Вікторівна Учитель початкового навчання
7. Семида Вікторія Василівна Вихователь групи продовженого дня
8. Запорізька Ірина Сергіївна Педагог-організатор

  VІІІ. Провідні спеціалісти  

№ пп Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Карпій Клавдія Григорівна Завідуюча бібліотечно-інформаційним центром


Прочитано: 347 раз
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.023 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.008 сек.