Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняМіжнародне співробітництво
Бренді Кеннеді - волонтер Корпусу Миру США
  .
Ось уже другий рік у нашій гімназії працює волонтер Корпусу Миру США Бренді Кеннеді. Бренді народилася і провела дитинство у штаті Пенсільванія, що на півночі країни, але вищу освіту вона здобула в університеті штату Техас.


 Бренді працює вчителем англійської мови в нашій гімназії згідно з однією з програм Корпусу Миру, а також веде заняття  клубу любителів англійської мови для всіх класів гімназії (найбільш активними членами клубу є учні 5-7 класів).

Волонтери Корпусу Миру США вже 50 років плідно працюють в Україні, допомагаючи учнівській та студентській молоді у вивчені англійської мови, отриманні знань з культури та історії американського народу, сприяючи дружнім стосункам між нашими країнами.

 Бренді Кеннеді - третій представник Корпусу Миру США в нашій гімназії. Старші учні, напевне,  пам`ятають попередніх волонтерів - Кена Іверсона і Лору Гарсіа, які працювали в нашій гімназії декілька років тому.

 Продовжуючи традиції волонтерства, Бренді намагається проводити уроки з урахуванням потреб учнів та рівнів їхніх знань. Наші учні мають змогу спілкуватися з носієм мови, покращуючи свою вимову, навчаючись розуміти англомовного співрозмовника й правильно викладати свою думку англійською мовою.

 Практика в спілкуванні - чудова можливість учнів набути впевненості в собі й оптимізму для подальшого вивчення мови. Тож, любі друзі, скористайтесь цією можливістю, будьте активними на уроках Бренді та приєднайтесь до клубу англійської мови.

 З допомогою вчителів англійської мови нашої гімназії Бренді бере участь у багатьох позакласних заходах. Вона проводить презентації, вікторини, бесіди, знайомлячи учнів із святами й культурними традиціями своєї країни (наприклад, святкування Різдва, Дня подяки, Дня св. Валентина т. і.)

  Навесні минулого року дев`яті класи нашої гімназії взяли участь у цікавому заході - квесті в парку "Олександрії". Ця подія подарувала дітям яскраві враження і спогади.

  Восени минулого року майже вся школа була охоплена підготовкою й проведенням веселого свята американських підлітків - Хеллоуїном, активну участь у якому взяла й Бренді. У планах колективу учителів англійської мови разом із Бренді - проведення нових цікавих подій.

Бренді також залучена до роботи з талановитими учнями. Практика в спілкуванні з носієм мови допомагає учням гідно представляти рідну гімназію на олімпіадах різного рівня, включаючи всеукраїнську олімпіаду з англійської мови. Бренді з радістю допомагає кожному, хто зацікавлений у вивченні англійської мови. Вона завжди привітна й усміхнена. Діти люблять спілкуватися з нею на уроках і в позаурочний час.   


Прочитано: 1413 раз
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.022 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.006 сек.