Головна :: Рекомендувати :: Зв`язатися з нами  


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новин
Всеукраїнський конкурс
"Шкільна бібліотека – 2017"Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняМіжнародне співробітництво
Бренді Кеннеді - волонтер Корпусу Миру США
  .
Ось уже другий рік у нашій гімназії працює волонтер Корпусу Миру США Бренді Кеннеді. Бренді народилася і провела дитинство у штаті Пенсільванія, що на півночі країни, але вищу освіту вона здобула в університеті штату Техас.


 Бренді працює вчителем англійської мови в нашій гімназії згідно з однією з програм Корпусу Миру, а також веде заняття  клубу любителів англійської мови для всіх класів гімназії (найбільш активними членами клубу є учні 5-7 класів).

Волонтери Корпусу Миру США вже 50 років плідно працюють в Україні, допомагаючи учнівській та студентській молоді у вивчені англійської мови, отриманні знань з культури та історії американського народу, сприяючи дружнім стосункам між нашими країнами.

 Бренді Кеннеді - третій представник Корпусу Миру США в нашій гімназії. Старші учні, напевне,  пам`ятають попередніх волонтерів - Кена Іверсона і Лору Гарсіа, які працювали в нашій гімназії декілька років тому.

 Продовжуючи традиції волонтерства, Бренді намагається проводити уроки з урахуванням потреб учнів та рівнів їхніх знань. Наші учні мають змогу спілкуватися з носієм мови, покращуючи свою вимову, навчаючись розуміти англомовного співрозмовника й правильно викладати свою думку англійською мовою.

 Практика в спілкуванні - чудова можливість учнів набути впевненості в собі й оптимізму для подальшого вивчення мови. Тож, любі друзі, скористайтесь цією можливістю, будьте активними на уроках Бренді та приєднайтесь до клубу англійської мови.

 З допомогою вчителів англійської мови нашої гімназії Бренді бере участь у багатьох позакласних заходах. Вона проводить презентації, вікторини, бесіди, знайомлячи учнів із святами й культурними традиціями своєї країни (наприклад, святкування Різдва, Дня подяки, Дня св. Валентина т. і.)

  Навесні минулого року дев`яті класи нашої гімназії взяли участь у цікавому заході - квесті в парку "Олександрії". Ця подія подарувала дітям яскраві враження і спогади.

  Восени минулого року майже вся школа була охоплена підготовкою й проведенням веселого свята американських підлітків - Хеллоуїном, активну участь у якому взяла й Бренді. У планах колективу учителів англійської мови разом із Бренді - проведення нових цікавих подій.

Бренді також залучена до роботи з талановитими учнями. Практика в спілкуванні з носієм мови допомагає учням гідно представляти рідну гімназію на олімпіадах різного рівня, включаючи всеукраїнську олімпіаду з англійської мови. Бренді з радістю допомагає кожному, хто зацікавлений у вивченні англійської мови. Вона завжди привітна й усміхнена. Діти люблять спілкуватися з нею на уроках і в позаурочний час.   


Прочитано: 1012 раз
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20017 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.151 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.032 сек.