Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняІнформація для учнів

 6 лютого 2017 року - початок реєстрації на ЗНО 2017
Переглянути інформаційні матеріали
 

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО-2017
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже цей матеріал.

Тренуйся. Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів - просто заради тренування, наприклад, проходити тести ЗНО онлайн. Не можна навчитись добре виконувати тести, не тренуючись на них самих, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Ці тренування не тільки знайомлять з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід - самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестування.

Поспішай. Тренуйтеся із секундоміром у руках. Порівнюйте час, необхідний для виконання тестів зовнішнього оцінювання. Обмежуйте його. Без подібних обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації, неможливо змоделювати той стрес (напругу), що викликає будь-яке тестування.

Випробовуй. У тренуваннях застосовуйте правильну тактику, тобто додержуйтесь усіх рекомендацій, як правильно вирішувати окреме завдання чи тест у цілому. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а треба відразу ж познайомитися з варіантами відповідей. Тоді зміст відповідей прояснить вам, що ж саме є необхідним в інструкції до даного завдання. Це конкретний приклад тактики, яку треба випробовувати. Її можна освоїти й ефективно застосовувати, тільки активно тренуючись у тестуванні.

Пропускай. Треба навчатися пропускати важкі чи незрозумілі завдання. Пам'ятайте: у тесті завжди знайдуться такі завдання, з якими ви обов'язково впораєтесь. Просто нерозумно не дібрати балів тільки тому, що ви не добрались до «своїх» завдань, а застрягли на тих, навчальний матеріал яких вам невідомий. Звичайно, така тактика може принести успіх далеко не завжди. Якщо тест побудований за принципом «сходів» і починається з легких запитань, то не варто пропускати всі перші завдання.

Вгадуй. Якщо ви не впевнені у виборі, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь відповіді перед іншими, то інтуїції варто довіряти! Така довіра, як правило, призводить до приросту балів.

Виключай. Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильну відповідь, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод виключення дозволяє концентрувати увагу всього на одній-двох відповідях (а це легше), а не відразу на п'ятьох-сімох (що набагато складніше).

Скорочуй вибір. Якщо кілька відповідей (1-2) із чотирьох чи п'яти варіантів здаються вам зовсім невідповідними, а інші такими, що підходять з рівною ймовірністю, то в цьому випадку правильніше буде не пропускати це завдання, а намагатись вибрати відповідь з інших просто навмання. Шляхом такої тактики ви отримаєте більше балів. Це - теорія ймовірності. Адже «негативне знання» (про те, яка відповідь точно не підходить) - це теж знання, і нерозумно відмовлятись від його використання.

Думай тільки про поточне завдання. Коли ви бачите завдання (запитання), забувайте все, що було в попередньому: як правило, завдання в тестах не пов'язані одне з одним, тому знання, які ви застосували в одному (уже вирішеному вами), як правило, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватись і правильно вирішити інше завдання. Ця установка дає безцінний психологічний ефект - забудьте про невдачу в минулому завданні (якщо воно виявилось вам «не по зубах»). Думайте тільки про те, що кожне нове завдання - це шанс набрати бали.

Читай завдання до кінця. Поспіх не повинен призводити до того, що ви будете намагатися зрозуміти умови завдання за «першими словами» й добудовувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших запитаннях.

Не засмучуйся. У будь-якому професійно підготовленому тесті є завдання, з якими ви просто не зможете впоратись. Більше того, усі 100 % завдань зможуть виконати лише одиниці! Тому немає ніякого сенсу розхлюпувати емоційну енергію на передчасну досаду. Навіть якщо вам здається, що ви допустили занадто помилок і просто завалили тест, пам'ятайте, що дуже часто таке відчуття є помилковим: при порівнянні ваших результатів з іншими може з'ясуватися, що інші допустили ще більше помилок. У підсумку ви одержите якщо не найвищий тестовий бал, то цілком пристойний. Ця установка особливо знадобиться «круглим відмінникам», які звикли при звичайних методах контролю домагатись максимального результату. Якщо ви хочете стати класним «тестовим бійцем», навчайтесь не тільки наносити удари, а й «тримати» їх (якщо висловлюватись термінами боксу). Треба категорично відмовитись від «комплексу відмінника», який не звик непохитно переносити окремі локальні невдачі.

Заплануй два кола. Сплануйте середній час на кожне завдання таким чином, щоб за дві третини (максимум три чверті) тестування пройти всі завдання «за першим колом». Тоді ви встигнете набрати максимум балів на легких для вас («своїх») завданнях, а потім зможете подумати й добрати щось на важких, які вам спочатку довелось пропустити.
 
 

                                                                                  
osvita.ua 

 

Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може бути позбавлений права проходити зовнішнє незалежне оцінювання, або його робота може бути анульована, у випадку порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Спілкування з іншими учасниками.
 Абітурієнт може бути позбавлений права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії де проводиться тестування він заважає іншим абітурієнтам працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами, або передає їм будь-які предмети чи матеріали.

Засоби зв'язку.
 Учасник ЗНО зобов'язаний покинути аудиторію якщо з'ясується, що він має при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, засоби, предмети, прилади) залишаються учасником ЗНО у спеціально відведеному місці, на яке зобов'язаний вказати інструктор в аудиторії тестування.

Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону. Також робота абітурієнта може бути анульована вже після проходження тестування, якщо з'ясується, що він мав при собі телефонний апарат під час виконання тесту.

Для виявлення в абітурієнтів засобів зв'язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо).

Виявляти наявність заборонених предметів матимуть право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Запізнення.
 Допуск до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з'явитися за 45 хвилин до початку тесту.

Рішення про припинення роботи над тестом. Рішення про припинення роботи абітурієнта над тестом приймається колегіально уповноваженою особою, відповідальним за пункт тестування і старшим інструктором відповідної аудиторії (якщо порушення відбулося поза межами аудиторії - черговим).

                                                                                           osvita.ua 

 Хай серце не втрачає доброти

До уваги учнів 1 – 11 класів!

 

            З 1 по 30 вересня 2012 року традиційно в гімназії проходить акція милосердя «Хай серце не втрачає доброти».

            Координаторами акції виступають педагог-організатор та члени учнівського самоврядування.

            Мета акції – збір канцтоварів, книг та іграшок для дітей із дитячого будинку «Материнка» та учнів гімназії, які відносяться до соціально-незахищеної категорії.

            Дорогий друже, не залишайся байдужим! Візьми участь в акції!

            Речі приймаються в кабінеті педагога-організатора.

                                                        З повагою, учнівське самоврядування

 

 
 Рекомендаційний список сайтів

http://testportal.com.ua -
Український центр оцінювання якості освіти. (Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень)

”Фільм-пам′ятка для учасників зовнішнього незалежного оцінювання.”
(14.0 Mb)
Література:


http://www.siracd.com/ -cайт присвячений Артуру Конан Дойлю
tolkien.co.uk -офіційний сайт Толкієна, присвячений авторові відомої книги, за мотивами якої було знято "Володар Кілець". Толкієністи знайдуть багато цікавого на цьому порталі
http://poetyka.uazone.net/ -бібліотека української поезії „Поетика" Романа Косаренка. Бібліотека нараховує поезії понад 200 українських поетів. Тексти народних пісень і пісень сучасної української естради.
http://www.bulgakov.ru/ -Булгаковська енциклопедія. Матеріали про життя та творчість М. Булгакова
http://www.virshi.kiev.ua/ -вірші поетів Києва
http://www.geocities.com/Athens/Ithaca/3880/ -клуб любителей творчества Ф.М.Достоевского
http://www.ala.org/ala/booklist/booklist.htm - зачем тратить время и деньги на книгу, которая не получила никаких премий? Прочитайте критические обзоры, которые помогут выбрать по-настоящему ценную книгу, причем вы сэкономите и время, и деньги.(англ.)
http://www.olmo.by.ru/ -літературна творчість О. Морозової. Вірші, проза, балади.
http://mify.org/ - підбірка міфів Стародавньої Греції. Є підбірка фотографій та відеороліків про Грецію.

http://www.franko.lviv.ua/ -сайт Львівського університету, присвячений І. Франкові.
Твори поета, біографічні і критичні матеріали, бібліографія
http://www.nietzsche.ru/ -Сайт присвячений Фрідріху Ніцше.
http://www.kafka.ru/index.htm -Електронна збірка творів Франца Кафки
http://www.loc.gov/rr/european/shevchenko.html -Шевченкіана на сайті Бібліотеки Конгресу(англ.)


Бібліотеки:

www.biblioteka.com.ua - сайт Білоцерківської міської ЦБС.

www.nbuv.gov.ua - Бібліотека ім. Вернадського - найбільша в Україні. ЇЇ сайт складається з двох великих блоків: "Ресурси бібліотек", "Ресурси Інтернет".

У першому блоці Ви можете дізнатися чи є потрібна Вам книга в фондах бібліотеки та її шифр.

У другому блоці знаходиться велика кількість посилань на сайти бібліотек. Дуже цікавий розділ "Бібліотеки світу;

www.lib.ru - найбільш популярна в Інтернеті електронна бібліотека. www.lib.ru/su/ukraina - розділ сайту присвячений українській літературі.

www.ukrlib.km.ru - ще один великий ресурс, який містить не тільки книги, а й біографії українських письменників, реферати та твори по українській літературі. Усі публікації українською мовою, хоча головна сторінка російською.

Також адреси близько 200 бібліотек можна знайти на сайті www.biblioteka.com.ua

Енцикелопедії:

http://www.geocities.com/nspilka/glossary/i_encikl.html -Довідник :: Енциклопедії
Енциклопедія Брітанніка
http://www.britannica.com/ -енциклопедія, яка дуже популярна серед користувачі Інтернету (на англійській мові).
http://filin.km.ru/ -енциклопедія тварин. Ілюстрована енциклопедія.
http://www.shevchcycl.kiev.ua/ -електронна версія "Шевченківської енциклопедії"
http://litopys.org.ua/ukrmova/um.htm -З ЕНЦИКЛОПЕДІЇ "УКРАЇНСЬКА МОВА"

Пошукові системи:

Іноземні - search.aol.com , www.goto.com,

російські - www.rambler.ru, www.yandex.ru, www.aport.ru,

українські - www.meta-ukraine.com, http://www.sova.com.ua/ ;

Інтернет-галереї, музеї:

http://www.museum.com.ua/o_musee/o_musee_r.htm -Одеський музей нумізматики.
http://www.hermitagemuseum.org/ -офіційний сайт ермітажу в Санкт-Птербурзі.
http://www.thebritishmuseum.ac.uk/ -офіційний сайт Британського музею; (англ.)
http://www.louvre.fr/ -офіційний сайт музею " Лувр" - одного з найстаріших в Європі (англ.)
http://www.salvadordalimuseum.org/ -офіційний сайт музею творчості Сальвадора Далі в Санкт-Петербурзі; (англ.)

Реферати:


http://referat.svitonline.com/ - реферати Українською
http://www.ukrreferat.com/index.htm -велика кількількість рефератів на українській мові
http://students.net.ua/referats/ -українські реферати - Студентський портал

http://kntvr.nm.ru/referat.htm -MicroHostUA. Посилки на українські реферати
http://abc.vvsu.ru/ -методичні роботи з різних тем (переважає економіка).

Для школярів:

http://ulif.org.ua/ulp - "Український лінгвістичний портал";

www.glossary.ru - сайт тлумачних словників;

http://mathem.h1.ru/ -Математика on-line. Основні математичні формули по алгебрі, геометрії, тригонометрії та ін.

http://vp.uch.net/comabout.html -"Веселая переменка" .Веселая газета для детей школьного возраста

www.teenclub.ru - портал для підлітків;


http://chemistry.narod.ru/ -велика кількість інформації присвяченої хімії.

Спорт:

http://www.nhl.ru/ -NHL.ru. Портал про хокей та про НХЛ.
http://tennis.iatp.org.ua/ -TennisUA. Сайт про український теніс
http://www.formula1.com/ -офіційний сайт автогонок "Формула-1"
http://www.uasport.net/ -uaSport.net. Сайт повністю присвячений українському спорту.
http://ru.uefa.com/ офіційний сайт футбольної організації УЄФА
http://www.aikidoka.ru/ -портал про східні єдиноборства
http://www.vertical.kiev.ua/ -сайт київського клубу альпінізму "Вертикаль".
http://www.klitschko.com - офіційний сайт братів Кличко


Продаж книг:

http://www.ambook.org/ -Книжная паутина Данная Web-страница является органом Американской ассоциации книготорговцев и предлагает сведения о книжных новинках и магазинах, интервью с авторами, а также объявления об открытии новых книжных магазинов.
http://www.book-courier.com.ua/ -Книжковий Кур`єр

Освіта, навчальні заклади:

http://www.univ.kiev.ua/ -Киевский национальный университет имени Тараса Шевченко. Центральный университет страны. Достаточно полная и подробная информация в факультетах. Приятный глазу дизайн. Информация для абитурентов. Гранты, информация в событиях.
http://www.kneu.kiev.ua/ -Официальный сайт Киевского Национального Экономического Университета
http://www.uchobe.net.ua/default.asp -«Учебе-Да!» Сайт про школи. Рейтинг ВУЗів.

Наукові ресурси:

Історія:


http://www.history.org.ua/ -інститут Історії України НАН України
http://worldzone.net/international/uahistory/ -історія України
http://legends.by.ru/ -легенди, популярні історичні факти й анекдоти

Філософія:


http://www.perehid.kiev.ua/18.html -Вічна філософія. Найцікавіші, на думку авторів, місця з книги "The perennial philosophy" видатного англійського письменника-романіста, інтелектуала та глибокого мислителя Олдоса Хакслі
http://books.atheism.ru/ -Філософія і атеїзм
http://www.philsci.univ.kiev.ua/ -Філософія Нового часу та Просвітництва

Література:

http://www.utoronto.ca/cius/ -Сайт Канадського Інституту Українських Студій
Допоміжні літературознавчі і бібліографічні матеріали, покажчик до журналу „Нова генерація", праця М. Тарнавської „Ukrainian Literature in English"


Фінанси:

http://www.people.dn.ua/ -Бібліотека для бухгалтера
http://www.trader-lib.ru/ -Технічний і фундаментальний аналіз, основи біржевої торгівлі, економіки, ризик-менеджмент. Книги з економіки і маркетингу.
http://minfin.gov.ua/ -Міністерство фінансів України


Екологія:

http://ecolog.ms.km.ua/ -Бібліотека Всеукраїнської екологічної ліги.На сайті розміщено посібники з доступу до екологічної інформації, захисту екологічних прав громадян, екологічної журналістики тощо, інформаційні матеріали з питань залучення волонтерів до роботи організації і т. ін.
http://www.ecoleague.net/ -Електронна екологічна бібліотека. Доступ до наукових статей, посібників з екологічних питань, матеріали конференцій, семінарів, круглих столів, методичні рекомендації для вчителів, нормативно-правові акти з питань охорони навколишнього середовища.
http://www.menr.gov.ua/ -Міністерство охорони навколишнього природного середовища України

Комп`ютерна література:

http://itc.ua/ -офіційний сайт журналу " Домашній ПК ".
http://www.palmpc.ru/ -оригінальна бібліотека для користувачів PalmPC. Більшість книг у форматі prc.
http://www.bib.com.ua/ -бібліотека програміста
http://www.helloworld.ru/ -електронна бібліотека програміста „E-Library"
http://www.megakm.ru/pc/ -енциклопедія персонального комп`ютера


Журнали для перегляду в offline:

http://linuxshop.ru/linuxbegin/main-digest.html-журнал буде корисним для користувачів ОС Linux.

http://protoplex.ru/ - журнал про Інтернет, багато корисної інформації для Web-майстрів

http://mzero.by.ru/ - електорнний журнал Zero. Є цікаві розділи для Web-майстрів

http://clife.nm.ru/ - електронний журнал Computer Life

http://www.izcity.com/doc/ - Комп`ютерний журнал. Існують такі розділи: Hardware, Software, Internet, System.

http://www.hitprom.com/ssm/issues/download.html - Ще один комп`ютерний журнал. Огляди відеокарт та іншого hardware. Цікаві розділи для програмістів.

Електронні версії книг:

http://www.bestlibrary.ru/ - Книги усіх жанрів

http://www.skazka.com.ru/ - Міфи та легенди народів світу, казки для дорослих та малюків

http://virtlib.odessa.net/ - Виртуальная библиотека. Может, именно здесь вы найдете необходимую книгу или реферат

http://militera.lib.ru/ - Військова бібліотека. Мемуари, щоденники, листи, біографії військових діячів, військова історія т. ін.

http://www.vavilon.ru/ - Сучасна російська література

http://www.ukrlib.km.ru/ - Класика, народна творчість, сучасні твори, біографії письменників. Найбільше зібрання української літератури в Інтернеті

http://biglib.com.ua/ - Более 10000 художественных и нехудожественных произведений известных и неизвестных авторов. Эта цифра ежедневно увеличивается. Отличная навигация, удобный поиск по 24-м разделам.

http://lib.ru/ - Одна из самых известных библиотек Рунета. Основана в 1994 году. И за свои 6 лет существования собрала более 30000 текстовых файлов общим объемом около 2000 Мб. Имеет около 35 (!!!) зеркал на разных серверах в разных городах. Имеет несколько наград от самых разных учредителей. Библиотека охватывает все возможные направления и разделы литературы: поэзия русская и зарубежная, отечественная проза современная и классическая, зарубежная проза, старинная литература, приключенческая, детская, советская и зарубежная фантастика, детективы. А также техническую литературу по разделам: компьютерная документация, история, философия, религия, психология, политология, медицина, спортивная литература и многие другие разделы. Информация во всех разделах, конечно же, обновляется ежедневно. Обновление происходит в основном при содействии посетителей сайта, которых ежедневно заходит очень много.

http://lib.students.ru/ - художня, наукова, довідкова література, непізнане, російське законодавство, домашнє господарство, документи, спорт, класична література, колекції рефератів

Інтернет-газети:

www.uatoday.net - українська газета. Дуже добра підбірка новин, швидке онвлення статей;
www.gazeta.ru - дуже популярна інтернет-газета, входить в ТОП-100 рейтингу ЗМІ RAMBLER;
www.vesti.ru - дуже велика підбірка новин, тут для себе кожен може знайти багато цікавого;
http://www.business.kiev.ua/ - «Бизнес» («Газета украинской буржуазии»)
http://uamedia.visti.net/golos/ -«Голос України»
http://www.day.kiev.ua/ -«День»
http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/index/510/ -«Зеркало недели»
http://uamedia.visti.net/mu/ -«Молодь України»
http://today.viaduk.net/ -«Сегодня»
http://www.facts.kiev.ua/ -«Факты и комментарии»
http://www.kreschatic.kiev.ua/ -«Хрещатик»
http://www.aif.ru/ -Аргументы и факты[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.131 сек. і 11 запитів до бази даних за 0.113 сек.