Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новин











Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Розклад гуртків у 2017/2018 н.р.

                                                                                            „Затверджую"

                                                Директор гімназії        ______________С.П.Наконечний                                                                                     ГРАФІК
роботи гуртків, студій, секцій БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня»  на 2017-2018 н.р.  

Назва гуртка Керівник Дні занять Час занять Місце занять
Вокальний ансамбль «Барви» Крічковська Анжела Олександрівна   Четвер   1430-1530   Кабінет музики
Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Понеділок  Вівторок Середа Четвер П'ятниця 1500-1700 1600-1900 1600-1900 1500-1700 1500-1700 Мала спортивна зала    
Духовий оркестр   Жуковський Станіслав Феліксович   Понеділок Вівторок Середа Четвер 1330-1630 1330-1700 1330-1700 1430-1700   Оркестрова студія
Ансамбль скрипалів Борова Ірина Геннадіївна Понеділок П'ятниця 1330-1630 1310-1410 Актова зала
Театральна студія «Пролог» Яковенко Тетяна Степанівна Вівторок Четвер П'ятниця 1300-1700 1500-1800 1500-1700   Актова зала
Ансамбль гітаристів Нечипоренко Валентин Іванович Середа 1500-1700   Актова зала
  Ансамбль барабанщиць   Вітенко Олександр Петрович Вівторок Четвер П'ятниця 1500-1700 1530-1700 1500-1600   Оркестрова студія
Артстудія Ваврик Ірина Олегівна Понеділок 1500-1700 Кабінет 305
  Краєзнавчий гурток   Бондар Анатолій Володимирович Понеділок Вівторок Середа Четвер 1500-1630 1530-1630 1500-1630 1530-1700   Кабінет 226, музей
Студія образотворчого мистецтва Яросевич  Олена Миколаївна Понеділок Вівторок П'ятниця 1310-1900 1310-1900 1310-1900   Кабінет 225
Гурток «Юні екологи» Ковальський Віталій Леонідович Вівторок Четвер 1500-1640 1500-1640 Кабінет 316
Гурток «Юні акваріумісти» Ковальський Віталій Леонідович Середа П'ятниця 1500-1640 1500-1640 Кабінет 226
Гурток козацько-лицарського виховання «Джура» Потильчак Світлана Йосипівна Середа П'ятниця 1510-1610 1510-1610   Кабінет  214
Гурток «Підліток і право» Коваленко Раїса Анатоліївна Понеділок   1500-1600   Кабінет 313
Гурток художньої кераміки Ваврик Ірина Олегівна Понеділок Четвер 1700-1800 1630-1730 Кабінет 305
Гурток декоративно - ужиткового мистецтва «Чарівниця»     Мікніс Алла Семенівна     Вівторок     1500-1600   Кабінет обслуговуючої праці
Гурток «Здоров'я у твоїх руках» Василюк Тетяна Анатоліївна Понеділок П'ятниця 1315-1455 1315-1455 Кабінет 205
Євроклуб Фіголь Ірина Володимирівна   Вівторок   1500-1600   Кабінет 214
Гурток «Пізнай себе» Василюк Тетяна Анатоліївна Понеділок П'ятниця 1510-1650 1510-1650 Кабінет педагога-організатора
Гурток юних геологів Москаленко Василь Анатолійович П'ятниця     1500-1600     Кабінет 217
Клуб «Ерудит» Невінчана Наталія Олександрівна Вівторок 1510-1610 Кабінет 313
Секція плавання   Чернишенко Світлана Олександрівна,Мельник  Марина Володимирівна Понеділок Вівторок Середа  П'ятниця 1400-1630 1400-1630 1400-1630 1400-1630 Басейн
Гурток спортивного туризму   Склярська Оксана Петрівна Середа П'ятниця 1530-1630 1500-1700     Спортивний зал  
Секція волейболу (для учнів 6-11 класів) Бугаєнко Юлія Миколаївна     П'ятниця   1500-1600   Спортивний зал
Секція волейболу (для учнів 2-5 класів) Корчагіна Тетяна Леонтіївна Понеділок Середа П'ятниця 1500-1630 1500-1600 1500-1630   Спортивний зал
Секція баскетболу (для учнів 6-11 класів) Терещук Дмитро Васильович   Четвер   1530-1630 Спортивний зал
Секція баскетболу (для учнів 8-11 класів) Ільїн Анатолій Борисович Вівторок Четвер 1500-1630 1500-1630   Спортивний зал
Футбольний клуб Терещук Дмитро Васильович Середа 1500-1600 Футбольне поле Спортивний зал
Клуб «Дайтан-карате Гурський Руслан Сергійович Понеділок Середа П'ятниця 1630-1930 1600-1800 1700-1900 Спортивний зал
     
             
[ Назад | Початок | Нагору ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.079 сек. і 11 запитів до бази даних за 0.023 сек.