Перша білоцерківська гімназія

Пам`яті героїв Крут
Дата: 30.01.2018
Тема: Новини гімназії


 Вони ж несли свій прапор сміло, - 
 Сини безстрашних лав.

29 січня в Першій Білоцерківській гімназії відбувся виховний захід для старшокласників «Пам`яті героїв Крут». Ведучі розповіли  про передумови, наслідки та значення битви під Крутами. Звучали на заході вірші та пісні, присвячені героям пам`ятної битви. Зворушила пісня «Ніколи не плач» сучасного патріотичного гурту «Тінь Сонця», яку учні гімназії виконали під гітару. Зачепила за живе й поетично-драматична сценка про гімназиста-юнака, що загинув у бою під Крутами.  Гімназисти переглянули уривок з документального фільму «Україна. Забута історія. Крути. Молода Кров». Перед присутніми   виступив директор гімназії Борис Михайлович Смуток.
На жаль, історія часто повторюється. Бачимо це й на прикладі недавніх і теперішніх подій. У 1918 році обороняли підступи до Києва студенти-патріоти, добровольці, як було й на майдані 2013-2014 років та значною мірою на початку війни на Донбасі. І крутянці, і воїни Небесної Сотні - це безперечно, герої, чиї імена навіки вкарбуються в історію! Проте хочеться вірити, що нинішні захисники України в кінцевому результаті не лише зупинять, а й переможуть ворога, назавжди спровадивши його з української землі! 
Пам`ятаймо про «українських спартанців», їх подвиг, що доводить усім: озброєння й чисельність ворога не завжди має значення, якщо ти захищаєш свою рідну землю і свято віриш у перемогу!  

Переглянути презентацію


Це стаття опублікована на сайті: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Посилання на цю статтю: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua/index.php?name=News&op=article&sid=555