Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Новини гімназії

  ЗНО-2018

 

ЗНО-2018 у гімназії


Із 22 травня по 13 червня одинадцятикласники склали  державну підсумкову атестацію за рівень повної загальної середньої освіти  у формі ЗНО  з української мови (81 учень), історії (60), математики (31), англійської мови (44), географії (20), хімії (10), фізики (3) та біології ( 20). Своїми враженнями діляться гімназисти.

  Мої враження від ЗНО   

 Цьогорічне ЗНО було досить легким. Порадували тести з української мови і літератури та історії України. Завдання були посильними порівняно з іншими роками. 

   Організація ЗНО також відповідна: були створені всі умови для складання тестів, на пунктах працювали вчителі - справжні майстри своєї справи, здійснювалася перевірка за допомогою металодетекторів.  

   Щодо ЗНО з англійської мови, яке я обрала третім предметом, існують різні думки, але більше негативних. Як на мене, то УЦОЯО не створив належних умов для складання тесту, що дуже засмучує та розчаровує. Цього року ввели аудіювання. Особисто я готувалася, багато спілкувалася з носіями мови. Але, як виявилося, це мені не стало в пригоді. Здавалося, що диктор спеціально незрозуміло вимовляє ключові слова, "ковтає" навіть цілі речення. Тому робота, на жаль, виконана не так, як хотілося.   

  Майбутнім випускникам раджу, незважаючи ні на що, наполегливо готуватися, не боятися, не хвилюватися, сміливо йти в життя, досягати поставлених цілей, пам`ятати про те, що знання навіть мур ламають.                                                

                                                                                                 Гуленко Вікторія, 11-А

            ЗНО цього року не було складним. Я обрала  4  предмети: українську мову і літературу, історію України, математику та географію. Якщо вмієш логічно мислити, то в питаннях тексту неважко знайти підказку та ключові слова, які наштовхують на правильну відповідь. Головне - вчасно розпочати підготовку, серйозно налаштуватися, прикласти максимум зусиль - і результат буде чудовим.
            Сама процедура ЗНО була організована дуже добре: інструктори та старші інструктори робили все згідно з технологічними картами, тому проведення було вдалим.  Учасникам ЗНО зрозуміло пояснили, як заповнювати бланки, як розподілити час, як поводитися, що таке технологічна перерва.    Зрештою, ЗНО - це не так страшно, як здається на перший погляд (для того, хто впевнений у своїх знаннях). Тому  випускникам хочу побажати терпіння, наполегливості. Знання знаходять того, хто намагається їх здобути. Не нервуйте, не вживайте заспокійливих ліків. Пам`ятайте: ЗНО - це перевірка знань і крок у ваше омріяне майбутнє.                                                                  

                                                                                                 Рябова Вікторія,   11-А

       Нещодавно закінчилося ЗНО. Перш за все хочу сказати, що тестування не таке страшне, як здається. Хоча, коли прийшла на перший екзамен, охопили емоції, розгубленість, з`явився страх. Але поступово це все відходить, бо чудові люди - інструктори  переймалися нашим станом і, як могли, заспокоювали, пояснюючи, що робити. Це вселило віру в себе. Умови для виконання завдань були створені гарні.
        Проте, на мою думку, були недоліки в самих тестах. Наприклад, деякі завдання з англійської мови не відповідали зазначеному рівню та були вміщені в частині, яка має зараховуватися як ДПА. З цього приводу маю одну пораду: готуватися до ЗНО з англійської  мови  треба постійно, а не відкладати  це на 11-й клас. До завдань з історії України також є питання: чому завдання ЗНО потрапили в частину ДПА ? Так не повинно бути.     

     Майбутнім випускникам бажаю мудрості, натхнення, здійснення мрій, віри в себе.                                                                

                                                                                                  Жуленко Анжеліка, 11-А

     Хочу поділитися враженнями про цьогорічне ЗНО з майбутніми одинадцятикласниками. Ще на початку 11 класу я не могла повірити в те, що буду складати іспити, обирати ВНЗ, що дійду до ЗНО. Усе здавалося ефемерним. Почала наполегливо готуватися. Ніби все знала, часу було достатньо, участь у змаганнях  різних рівнів підбадьорювала  й  організовувала.  Але поступово проявлялися прогалини у знаннях, хоча віра в краще була поряд. У другому семестрі почалася «тиха істерика  й посіпування ока». Панікували всі. Але етап підготовки має пройти кожен. Після етапу «паніки  і зневіри » починається інший - нейтральний: тобі все одно, і єдине, чого ти хочеш, - щоб це все швидше закінчилося. Кінцевим етапом є «травень» - це момент, коли начебто і час ще є, але його вже немає. Тож протягом року з тобою відбуваються емоційні метаморфози, які треба пережити кожному. І ось ЗНО, де тобі вже ніхто й ніщо не допоможе, - тільки сам собі.

Що ж до порад майбутнім  учасникам ЗНО, то хочу сказати таке: раціонально розподіляйте час, наполегливо готуйтеся. Лише  копітка праця допоможе вам досягти омріяних висот. Ми склали успішно - ви це зробите ще краще.

                                                                                                Баляліна Олександра,  11-А                                                              

Розмістив: Прес-центр | Дата: 14.06.2018
  

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]
Дивіться також зв'язані теми

2019-03-20 00:03:00 - Формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури
2019-03-19 12:26:00 - Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019»
2019-03-14 23:45:00 - День добровольця
2019-03-14 19:47:00 - Вибір професії
2019-03-06 23:06:00 - Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів
2019-03-06 13:39:00 - Підручники для 2 класу
2019-03-04 11:49:00 - ОГОЛОШЕННЯ
2019-02-26 08:30:00 - Результати олімпіади
2019-02-24 10:54:00 - Міжнародний день рідної мови
2019-02-22 16:04:00 - Результати конкурсу


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.029 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.011 сек.