Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Спорт в гімназії

Пишаємося нашими футболістами!

Уже вкотре в Білій Церкві проходить турнір з футболу «RM Cap VI» пам`яті легендарного українського футболіста Андрія Гусіна.

Нині триває боротьба за вихід із групи. Із п`яти ігор команда гімназії зіграла вже три. У нашому активі – три перемоги.

У п`ятницю, 20 квітня, матч із командою БЗШ №4 закінчився з рахунком 2:0 на нашу користь. Голи забили Стамбуляк Олександр та Лотоцький Борис.

Сьогодні за нашу команду на стадіоні вболівав директор гімназії Борис Михайлович Смуток. У матчі з командою БНВО «Ліцей-МАН» дублем відзначився Стамбуляк Олександр, до нього долучилися Лотоцький Борис та Сторчоус Максим. Рахунок 4:1.

Команда БЗШ №20 на гру не з`явилася. Маємо технічну перемогу 3:0.

Хлопці! Так тримати! Наша команда – краща! Бажаємо успіху і сподіваємося на гру в фіналі.

Розмістив: Шабельна І.Г. | Дата: 23.04.2018

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]
Дивіться також зв'язані теми

2018-11-12 11:55:00 - Учні гімназії розпочали відвідувати басейн
2018-05-01 21:22:00 - Вітаємо переможців футбольного турніру!
2018-03-21 18:36:00 - Американському футболу бути
2017-10-11 19:16:00 - Гімназія - чемпіони 2017 з футболу!
2017-10-01 15:56:00 - Олімпійський урок в гімназії
2017-05-01 23:47:00 - Збірна команда гімназії по футболу програла у чвертьфіналі
2017-04-26 22:56:00 - 27 березня визначились всі чвертьфінальні пари кубку RM Cup з футболу
2017-04-25 22:50:00 - Команда гімназії за тур до кінця групового етапу вийшла до чвертьфіналу
2017-04-22 23:28:00 - Команда гімназії - призер змагань з туризму
2017-04-19 00:32:00 - Стартував розіграш V RM CUP ім. Андрія Гусіна

Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом