Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Спорт в гімназії

27 березня визначились всі чвертьфінальні пари кубку RM Cup з футболу

Футбольна збірна гімназії в заключному матчі групового етапу розіграшу V RM CUP ім.Андрія Гусіна впевнено переграла команду БСЗШ №1 з рахунком 7:2 та посіла з максимальним результатом І місце в групі С.
27.04.2017 року закінчився груповий етап та визначилися всі чвертьфінальні пари:
1. БЗШ №20 - БЗШ №18
2. БЗШ №15 - БЗШ №21
3. Гімназія №1 - БЗШ №4
4. БЗШ №11 - БЗШ №7.

За мить Бортяний Ігор заб"є черговий гол

Оскільки для нашої команди все вже було вирішено з турнірної точки зору ще до гри, Терещук Д.В. міг варіювати складом. Тож сьогодні зіграли всі наші гравці. На перший тайм команда гімназії виставила такий склад: у воротах грав Панько Микола(11-Б), у поле вийшли Василенко Іван (11-Б),  Ткач Денис (8-Б), Стамбуляк Олександр, Степченко Владислав, Поліщук Дмитро (9-В).
Наші юнаки тримали гру під контролем, проте змогли відзначитись лише один раз: чудову атаку завершив Степченко Владислав - 1:0.
На другий тайм залишився лише Василенко Іван.У ворота став Бортнік Юрій (9-В). На поле вийшли Бортяний Ігор (11-А), Адаменко Владислав (9-Б), Терлецький Олександр (9-В) та Лотоцький Борис (8-В).
Вже у другому таймі команда гімназії змогла впевнено втілити в результат свою ігрову перевагу. Василенко Іван, Адаменко Владислав та Бортяний Ігор довели рахунок до 4:0. Це трохи розлабило гравців і суперники змогли забити і нам гол. Проте загального перебігу подій це не змінило. Наші спіймали кураж і довели гру до логічного завершення - 7:2. Забивали Терлецький Олександр, Василенко Іван (ефектний гол п"ятою)  та Лотоцький Борис.
Вітаємо нашу команду з черговою перемогою та бажаємо успіху в іграх плей-офф, в першу чергу у чвертьфіналі проти команди БЗШ №4, який відбудеться 28 квітня о 15.30.
Запрошуємо гімназистів підтримати нашу команду!!!

Атакує Василенко І.
 В стінку стали Стамбуляк О. та Ткач Д.

Стамбуляк О. традиційно активний в атаці.

Масовану атаку наших завершує ударом Василенко І.

Знову атакує Стамбуляк О.

В атаці Ткач Д.

Степченко В. - 1:0

Кутовий виконує Василенко І.

Атакує Ткач Д.

Воротарю Бортніку Ю. в захисті допомогають Лотоцький Б. та Адаменко В.

Знову активно працює в захисті Лотоцький Б.

Після перехвату в атаку йде Терлецький О.

Удар Лотоцького Б. парирує воротар суперників.

Гімназійне товариство!

Розмістив: Наконечний С.П. | Дата: 26.04.2017

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]
Дивіться також зв'язані теми

2018-03-21 18:36:00 - Американському футболу бути
2017-10-11 19:16:00 - Гімназія - чемпіони 2017 з футболу!
2017-10-01 15:56:00 - Олімпійський урок в гімназії
2017-05-01 23:47:00 - Збірна команда гімназії по футболу програла у чвертьфіналі
2017-04-25 22:50:00 - Команда гімназії за тур до кінця групового етапу вийшла до чвертьфіналу
2017-04-22 23:28:00 - Команда гімназії - призер змагань з туризму
2017-04-19 00:32:00 - Стартував розіграш V RM CUP ім. Андрія Гусіна
2017-03-29 10:20:00 - Відзнака гімназії за спортивні досягнення
2016-05-01 20:47:00 - Гімназія - переможець змагань з туризму
2016-02-26 13:05:00 - Учениця гімназії - учасник та неодноразовий призер змагань із конкуру

Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом