Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Спорт в гімназії

Команда гімназії за тур до кінця групового етапу вийшла до чвертьфіналу

У середу, 26 квітня 2017 року, збірна команда гімназії з футболу в розіграші V RM Cup ім. Андрія Гусіна достроково вийшла до чвертьфіналу турніру.

Наша команда зіграла вирішальну для себе гру з командою БЗШ №17.
Обмінявшись в першій половині гри голами (у нас голом відзначився Шевченко А.), обидві команди  обережно  вели гру. Наших футболістів, в принципі, влаштовувала нічия, та й команді суперників найважливіше було не програти .
Отак і добігав матч кінця. Гравці БЗШ №17 на останніх хвилинах вирішили загострити гру, їм ледь не вдалося забити - знову спас нашу команду кіпер Бортнік Юрій (як і в попередній грі проти гімназії №2).
І вже на останній хвилині гри Василенко Іван наважився на удар з доволі далекої відстані, заставши воротаря суперників зненацька, -  2:1 - вирішальна для нашої команди перемога.  Наша збірна дочасно виходить до чвертьфіналу, де зустрінеться або з командою БЗШ №20, або з командою БЗШ №4. Це залежатиме від результату останньої гри групового етапу проти БСШ №1.
Вітаємо наших футболістів! Бажаємо перемог у плей-офф!!!

Гімназійне товариство!

Розмістив: Наконечний С.П. | Дата: 25.04.2017

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]
Дивіться також зв'язані теми

2018-11-12 11:55:00 - Учні гімназії розпочали відвідувати басейн
2018-05-01 21:22:00 - Вітаємо переможців футбольного турніру!
2018-04-23 20:09:00 - Пишаємося нашими футболістами!
2018-03-21 18:36:00 - Американському футболу бути
2017-10-11 19:16:00 - Гімназія - чемпіони 2017 з футболу!
2017-10-01 15:56:00 - Олімпійський урок в гімназії
2017-05-01 23:47:00 - Збірна команда гімназії по футболу програла у чвертьфіналі
2017-04-26 22:56:00 - 27 березня визначились всі чвертьфінальні пари кубку RM Cup з футболу
2017-04-22 23:28:00 - Команда гімназії - призер змагань з туризму
2017-04-19 00:32:00 - Стартував розіграш V RM CUP ім. Андрія Гусіна

Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом