Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Спорт в гімназії

Стартував розіграш V RM CUP ім. Андрія Гусіна

14 квітня на стадіоні гімназії відбулося жеребкування ювілейного V розіграшу Кубку RM CUP ім. Андрія Гусіна з футболу.
Збірна команда гімназії потрапила в групу С разом з командами
БЗШ №3,17,18, СЗШ№1 та гімназії №2 .
У вівторок 18 квітня стартував розіграш турніру. А вже 19 квітня вступила в гру наша команда.

2017 року збірна команда гімназії виступає в такому складі:
Василенко Іван, Панько Микола (11-Б), Бортяний Ігор (11-А), Адаменко Владислав, Кальченко Владислав (9-Б), Бортнік Юрій, Поліщук Дмитро, Стамбуляк Олександр, Степченко Владилав, Терлецький Олександр(9-В), Шевченко Андрій, Ткач Денис (8-Б),
Лотоцький Борис (8-В).

У першій грі наші хлопці доволі впевнено переграли збірну БЗШ №18 з рахунком 4:1. З наших гравців голами відзначились Стамбуляк О.(2), Василенко І. та Шевченко А.

У наступній грі наші хлопці переграли вже команду БЗШ №3 з рахунком 4:2. Голами відзначились у команді гімназії Стамбуляк О.(3) та Василенко І.

Відразу після другої зіграної гри наша команда, вже стомлена, вийшла на третю гру - проти команди гімназії №2.
Те, що команда без перерви вийшла на другу поспіль гру,  відразу далося взнаки  - наші швидко пропустили.  Проте неймовірними зусиллями команди вдалося відновити паритет Бортяному Ігорю. А зовсім скоро Стамбуляк Олександр з чудової передачі Василенка Івана вивів нашу команду вперед -  2:1.
Наші хлопці мали нагоди ще  забивати, але ударам Стамбуляка О. забракло точності, а з ударами в отвір воріт Василенка І. справлявся кіпер суперників. Команда гімназії №2 мала дві чудові нагоди зрівняти рахунок, проте наш воротар - Бортнік Ю. - спас команду від ймовірного голу!!!
Гімназія святкувала третю поспіль перемогу!!!!

Вітаємо наших футболістів!  Бажаємо подальших перемог!!!

Гімназійне товариство.

Розмістив: Наконечний С.П. | Дата: 19.04.2017

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]
Дивіться також зв'язані теми

2018-05-01 21:22:00 - Вітаємо переможців футбольного турніру!
2018-04-23 20:09:00 - Пишаємося нашими футболістами!
2018-03-21 18:36:00 - Американському футболу бути
2017-10-11 19:16:00 - Гімназія - чемпіони 2017 з футболу!
2017-10-01 15:56:00 - Олімпійський урок в гімназії
2017-05-01 23:47:00 - Збірна команда гімназії по футболу програла у чвертьфіналі
2017-04-26 22:56:00 - 27 березня визначились всі чвертьфінальні пари кубку RM Cup з футболу
2017-04-25 22:50:00 - Команда гімназії за тур до кінця групового етапу вийшла до чвертьфіналу
2017-04-22 23:28:00 - Команда гімназії - призер змагань з туризму
2017-03-29 10:20:00 - Відзнака гімназії за спортивні досягнення

Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом