Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новин
Всеукраїнський конкурс
"Шкільна бібліотека – 2017"Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Новини гімназії

  Знань світоч тут цінують над усе

 

Сьогодні, 14 грудня, у гімназії відбувся традиційний захід - посвята п`ятикласників у гімназисти. Ви запитаєте: чому він відбувається в грудні? А саме тому, що за давнім українським звичаєм дітей починали вчити грамоти після 14 грудня – дня, якого Православна церква вшановує пророка Наума, покровителя розуму, знань і доброчинства. Зручнішого часу для оволодіння азами науки важко було знайти селянинові. Проводжаючи сина до школи, батько промовляв: «Святий отче Наум, виведи сина на ум!». Потім батько йшов до церкви, ставив свічку перед образом пророка Наума зі словами: «Святому - на пошану, а моєму синові - на розум».

 Велика зала гімназії ледве вміщувала гостей традиційного свята. Серед почесних гостей цього року були начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф., заступник начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Терехова О.О., завідуюча науково-методичним центром управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Паливода І.П., завідувач сектора виховної роботи і позашкільної освіти  управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Л.О.
У цьому році до гімназійної родини було прийнято 96 талановитих, енергійних, старанних і сповнених бажання вчитися п`ятикласників, яких благословив у цікаву гімназійну дорогу та освятив свяченою водою настоятель храму святителя Луки Кримського отець Володимир. На свято до п`ятикласників завітали гімназисти-випускники та представники учнівського самоврядування гімназії, щоб передати своїм молодшим друзям факел знань – символ прагнення до науки. Віримо, що слова присяги, яку склали
п`ятикласники, стануть девізом їхнього життя:

Через роки ми присягаємось пронести

Повагу до батьків, святу, безмірну,

Знань світоч цінувати над усе,

Любити свою неньку Україну.

 Схвильованих і радісних першокласників привітали начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф. та директор гімназії Б.М.Смуток.

На завершення свята юних гімназистів за давньою традицією старшокласники почастували кашею. Адже тих, хто з’їв каші з одного горщика, називали однокашниками. І традиційно повноправних членів гімназійного товариства старшокласники провели у щасливе гімназійне життя під рушниковою доріжкою. Хай стане вона для них світлим шляхом у довге, наповнене працею і творчими здобутками життя…


 


 
Розмістив: Адмін | Дата: 14.12.2011
  

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.027 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.005 сек.