Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Новини гімназії

  Знань світоч тут цінують над усе

 

Сьогодні, 14 грудня, у гімназії відбувся традиційний захід - посвята п`ятикласників у гімназисти. Ви запитаєте: чому він відбувається в грудні? А саме тому, що за давнім українським звичаєм дітей починали вчити грамоти після 14 грудня – дня, якого Православна церква вшановує пророка Наума, покровителя розуму, знань і доброчинства. Зручнішого часу для оволодіння азами науки важко було знайти селянинові. Проводжаючи сина до школи, батько промовляв: «Святий отче Наум, виведи сина на ум!». Потім батько йшов до церкви, ставив свічку перед образом пророка Наума зі словами: «Святому - на пошану, а моєму синові - на розум».

 Велика зала гімназії ледве вміщувала гостей традиційного свята. Серед почесних гостей цього року були начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф., заступник начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Терехова О.О., завідуюча науково-методичним центром управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Паливода І.П., завідувач сектора виховної роботи і позашкільної освіти  управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Л.О.
У цьому році до гімназійної родини було прийнято 96 талановитих, енергійних, старанних і сповнених бажання вчитися п`ятикласників, яких благословив у цікаву гімназійну дорогу та освятив свяченою водою настоятель храму святителя Луки Кримського отець Володимир. На свято до п`ятикласників завітали гімназисти-випускники та представники учнівського самоврядування гімназії, щоб передати своїм молодшим друзям факел знань – символ прагнення до науки. Віримо, що слова присяги, яку склали
п`ятикласники, стануть девізом їхнього життя:

Через роки ми присягаємось пронести

Повагу до батьків, святу, безмірну,

Знань світоч цінувати над усе,

Любити свою неньку Україну.

 Схвильованих і радісних першокласників привітали начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф. та директор гімназії Б.М.Смуток.

На завершення свята юних гімназистів за давньою традицією старшокласники почастували кашею. Адже тих, хто з’їв каші з одного горщика, називали однокашниками. І традиційно повноправних членів гімназійного товариства старшокласники провели у щасливе гімназійне життя під рушниковою доріжкою. Хай стане вона для них світлим шляхом у довге, наповнене працею і творчими здобутками життя…


 


 
Розмістив: Адмін | Дата: 14.12.2011
  

[ Надрукувати статтю | Відправити другові ]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.023 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.006 сек.