Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Про минуле заради майбутнього…

 

28 березня в актовій залі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня» зібралися члени педагогічного колективу гімназії та вчителі історії міста на зустріч із Віктором Анатолійовичем Брехуненком, знаним українським істориком, доктором історичних наук, професором, завідувачем відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського.

Відомий вчений завітав до Білої Церкви з презентацією науково-популярного видання «Братня» навала. Війни Росії проти України ХІІ-ХХІ ст.», співавтором якої він є. Основною темою книги є постійна російська агресія на українські землі й такі ж постійні українські відповіді на неї. «[...] Ця книжка покликана змістити уявлення в головах наших людей про минуле російсько-українських стосунків і витіснити оті «совітські» стереотипи, які постійно втокмачувалися різними засобами (ТБ, радіо, освіта тощо). І показати реальний бік того минулого[...]», - розповідає історик. Він вважає історію точною наукою, яка не любить перекручування чи спотворення фактів, і переконує (цитуючи напам`ять слова Петра І чи В. Леніна), що для того, аби збагнути істину, варто звернутися до першоджерела. Книга має потужну аргументацію мудро і вміло сформульовану. Тим не менш, це не робить її більш складною для розуміння. Її мета - доступно донести інформацію. А для того, щоб книгу сприймали, її написано «людською» мовою, тобто простою лексикою. Також частину інформації у книзі автори подали у формі таблиць - для наочності та спрощення матеріалу. Віктор Анатолійович пояснив, що це робилося для того, аби вчителі могли доступно продемонструвати цю інформацію учням. Усі присутні отримали справжнє задоволення від короткої, але надзвичайно цікавої мандрівки з минулого в сучасність. Хочеться щиро подякувати авторові та сподіватися, що ми матимемо можливість познайомитися ще не з однією монографією В. А. Брехуненка. 

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Підсумкове засідання атестаційної комісії гімназії

   Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. 26 березня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня». Робота комісії розпочалась із вступного слова директора гімназії Смутка Б. М., голови атестаційної комісії. Заступник директора з НМР Потильчак С. Й. виступила із доповіддю щодо  результатів вивчення роботи вчителів, які атестуються в 2017/2018н.р. Відповідно до перспективного плану проходження атестації  в 2017/2018 н.р. атестувалось 14 педагогів. Атестаційною комісією ІІ рівня буде атестуватись 12 учителів. Педагоги Рой В. В., Іщенко Л. Д., Заболотня Л. В., Мікніс А. С., Стрельчук Т. М., Фіголь І. В., Білан В. М., Дмитраш О. В., Пустова Л. В., Полякова О. В., Мурзіна Ю. В., Кравчук Л. І., Кизима М. В., Карпій К. Г. виступили перед колегами та презентували свій досвід роботи. Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів гімназії. Цьому сприяла ціла низка обставин, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення оригінального та інноваційного досвіду через виставки педагогічних ідей, відкриті уроки та виховні заходи, конференції, семінари, творчі звіти тощо.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Привітання!

 

Вітаємо

команду гімназії, що посіла ІІ місце в міському хіміко-біологічному турнірі.

Склад команди: Кулинич Віталій, 7-А,

Сорокопуд Святослав, 7-А,

Лапшин Максим, 7-А,

Яблонська Іванна, 8-А,

Добрянський Денис, 8-В,

Передерій Юлія, 8-В.

 

Керівники: Білан В.М., Стрельчук Т.М.

Переглянути презентацію

 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Кобзарева зоря»

 

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просягає веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам`ять Шевченка…

 

13 березня 2018 року в актовій залі гімназії відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Кобзарева зоря».

         У конкурсі взяли участь 52 учні. Святково одягнені гімназисти із захопленням декламували поезію Великого Кобзаря.

         І місце вибороли такі учні: Герасименко Анна (1-Б клас), Ковальчук Альбіна (3-А клас) та Романюк Софія (8-В).

         ІІ місце посіли  Шубін Данило (1-А клас), Шевчук Анна (2-А клас), Розживіна Дар`я (2-Б клас), Поспєлова Марія (4-А клас), Фурдецький Дмитро (4-А клас), Баляснікова Анна (5-Б), Нагребецька Ірина (6-В).

         ІІІ місце зайняли  Дишлюк Федір (1-А клас), Андрійчук Іван (2-Б клас), Чередніченко Маргарита (3-А клас), Найда Анастасія (5-Б), Демінська Антоніна (6-В), Падлевська Анастасія (9-В). А гран-прі отримав учень 7-А класу Кулинич Віталій.

         І декламація, і майстерність виконання, і неприхована щирість вразили і глядачів, і членів журі: Дмітрієву І.О.,вчителя початкових класів, Нагребецьку О.В., вчителя початкових класів, Полякову О.В.,вчителя української мови та літератури, Карпій К.Г., бібліотекаря.

         Переможці та учасники конкурсу були нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Прес-центр


 

 

>>>  Читати далі
  

Всього 344 на 86 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 86 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.029 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.014 сек.