Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Посвята в джури

 

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в Першій Білоцерківській гімназії традиційно відбулася посвята в джури. Патріотичний дух захоплював,коли хлопці 10-х класів промовляли "Молитву українського націоналіста" та складали присягу захисника України, промовляючи: "Служу народу України,війську Запорізькому та вірі православній!". Посвяту здійснювали козацький полковник, суддя Білоцерківської паланки Дученко Микола Михайлович та священник УПЦ КП,настоятель храму св. Петра Калнишевського отець Віталій. Після присяги за традицією джури скуштували козацький куліш. З вітальним словом до джурів звернулися директор гімназії Смуток Борис Михайлович та отець Віталій. 
Також цікавими були змагання між роями джурів,що відбулися після посвяти. Хлопці продемонстрували свої знання з історії козацтва,традицій та побуту козаків,а також позмагалися в силі під час амреслінгу. Вони довели, що гідні мати звання «джура»! Відтепер наші юні джури не просто учні гімназії, не просто чиїсь сини, брати, друзі, а справжні козаки, майбутні воїни-захисники України!>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  УВАГА! Конкурс з англійської мови НМС Projects

 

HMC Projects in Central and Eastern Europe

разом з Українсько-американським університетом Конкордія   запрошує учнів старших класів взяти участь у британській стипендіальній програмі Вимоги до учнів-кандидатів: 

1.  Вміння спілкуватися, висловлювати свої думки, писати більш-менш грамотно англійською мовою;
2.  Розуміти та виконувати правила, встановлені школою;
3. Культурно поводитись, гідно представляти свою країну;
4. Не мати серйозних проблем зі здоров`ям;
5. Бути активними та доброзичливими;  
6. Вік кандидатів має бути від 16 до 17,5 років станом на 01.09.2019 року;  
7.  Бути готовими до вступного внеску 900 фунтів стерлінгів у разі перемоги в конкурсі. Транспортні гроші та отримання візи також є обов"язком кандидатів;  
8. Погодження батьків, підпис всіх документів та заповнення анкет обов"язкове. Заробітна платня за рік батьків не повинна перевищувати еквівалент 30000 фунтів стерлінгів.   Для попередньої реєстрації необхідно надіслати електронного листа на вказану нижче адресу, заповнити інформаційну анкету або звернутися до наших регіональних представників, вказаних на сайті ConcordiaUA: У листі учасники повинні вказати дані для попередньої реєстрації: своє повне ім`я (ПІБ), дату народження, місто, школу, ПІБ директора школи, клас, свій контактний номер телефону, контактну електронну адресу (якщо відрізняється від тієї, з якої надіслано листа); імена (ПІБ), контактні телефони й електронні адреси батьків/опікунів. Українсько-американський університет Конкордія Поштова адреса: вул. Тургенєвська 8/14, м. Київ, 01601 Тел. / факс: (044) 236 9085, (044) 236 1916 Web:  http://www.concordia.edu.ua/home/hmc-projects/ Група на Facebook: https://www.facebook.com/groups/1002494906611219/?ref=group_header Е-mail:  hmcprojects@wiuu.edu.ua Київська область: Контактна особа: Бухрашвілі Олена Михайлівна, ел. адреса: shvili09@gmail.com, тел.: (098) 541 8332 Перша Білоцерківська гімназія Адреса: вул. Ярослава Мудрого, буд. 54, м. Біла Церква, Київська область, 09107 Веб-сторінка: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua Тел./факс: +380 45 635 1977 Електронна адреса: 1gimnasi-bts@ukr.net Директор: Смуток Борис Михайлович
Регіональний тур конкурсу відбудеться 7 листопада 2018 року о 13.30  год. на базі Першої Білоцерківської гімназії (09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 54).  

До конкурсу запрошуються учні, вік яких станом на 1.09.2019 має бути від 16 до 17,5 років.  
     Результати регіонального туру будуть оголошені до 10.11.2018 року. Не пізніше 20 листопада найкращі роботи з домашнім завданням «Personal Essay» ( в друкованому вигляді) разом  із заповненими електронними анкетами, погодженням батьків, фотокартками, протоколами комісій, роботами кандидатів надсилаються до центру HMC Projects в Україні. У січні  2019 року представники НМС Projects проводять остаточний відбір  у Києві.

З повагою


директор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»
   

 

  Б.М.Смуток
  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Квест – гра з нагоди Дня юриста

 

Напередодні професійного свята - Дня юриста юридична клініка «Право і практика» факультету права та лінгвістики БНАУ запросила учнів 10-11 класів приєднатися до участі в інформаційно-розважальному заході квест-грі «Правознавець». Участь у проекті взяла команда  Білоцерківської гімназії №1 «Правовий brain».

Під час квест-маршруту команди на чолі зі студентами - консультантами юридичної клініки поринули в захоплюючу мандрівку територією дендрологічного парку «Олександрія». Учасники на старті отримали карти квестової зони з позначеними пунктами-зупинками. Аби виконати завдання чергового етапу, команда спочатку мала вгадати ключове слово, посилаючись на статті Конституції України. Кожна умовна база містила питання з окремих галузей права (цивільного, кримінального, адміністративного, трудового, сімейного, міжнародного права, теорії права та теорії держави). Крім цього, учасники квесту попередньо отримали домашнє завдання, що передбачало створення власного соціального рекламного плакату для підвищення правосвідомості населення. Команда БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I cтупеня»здобула друге місце. Наші гімназисти показали високий рівень правової культури, знання юридичної термінології, довели готовність сучасної молоді до відтворення принципу верховенства права в нашій державі. Учасники були нагороджені відзнаками та пам`ятними дарунками. Бажаємо гімназистам - учасникам змагань впевненості у власних силах та нових перемог!!!

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Перший раз у 1 клас

 

2 жовтня адміністрація гімназії  ознайомилася з особливостями роботи учнів 1 класів  школи І ступеня за новим Державним стандартом початкової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».  Директор Смуток Б.М. та заступники директора з НВР Покотило Л.М. і Потильчак С.Й. були присутні на ранковій зустрічі в 1-А класі (класовод Блоцька І.М.), ознайомилися з навчальними проектами, у яких взяли участь першокласники протягом організаційного періоду у вересні, переглянули щоденники вражень та портфоліо учнів. 

>>>  Читати далі
  

Всього 385 на 97 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 97 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.034 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.016 сек.