Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Вибори президента учнівського самоврядування

 

25 квітня у  гімназії відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Кандидатами на цей пост стали троє учнів, які проявляли активність в громадському житті закладу і протягом трьох тижнів ознайомлювали учнів зі звоїми передвиборчими програмами. У виборах брали участь гімназисти 5-11 класів. Створена з учнівського активу виборча комісія працювала як на справжніх виборах. За результатами голосування президентом став Агудалічев Максим, за якого проголосувало 218 учнів,на ІІ місце вийшла Лемешко Анастасія,яка набрала 150 голосів,на ІІІ місці -Романюк Софія,за яку віддали свої голоси 78 учнів. Попереду вибори в учнівський парламент та уряд. Директор гімназії Борис Михайлович Смуток зустрівся з новообраним президентом учнівського самоврядування Агудалічевим Максимом та з іншими кандидатами, а також висловив подяку за роботу колишньому президенту Бортніку Юрію.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Поїздка до Франції в рамках проекту культурного обміну eTwinning

 

     З 29 березня по 5 квітня 2018 року учні Першої Білоцерківської гімназії перебували з візитом у середній школі імені Адрієн Боллан у м. Бесьер на півдні Франції.

   Білоцерківські гімназисти беруть участь у проекті START міжнародної програми eTwinning. Ця поїздка стала продовженням успішної співпраці двох шкіл. Свій перший візит до м. Бесьєр українські школярі здійснили в червні 2016 року, а в травні 2017 гостинно приймали делегацію зі школи імені Адрієн Боллан у рідному навчальному закладі.

   Цього року протягом свого перебування у Франції гімназисти проживали в сім`ях місцевих школярів, відвідували навчальні заняття, були активними учасниками культурних заходів. Широка екскурсійна програма до м. Тулуза, м. Альбі та м. Каркасон залишила в учасників проекту незабутні враження. Родзинкою цьогорічного візиту стала участь наших школярів у місцевому культурному фестивалі, присвяченому святкуванню Великодня L`Omelette Géante de Bessières.

   Напередодні свята в понеділок місцеві жителі збираються, щоб приготувати гігантський омлет із 15 000 яєць і пригостити ним усіх охочих. На це дійство з`їжджаються близько 8000 гостей з усього півдня Франції. Саме нашим гімназистам пощастило стати частиною грандіозного свята. Також представники гімназії виконали перед публікою українську народну веснянку та традиційний танок, взяли участь у святковому параді, допомагали готувати гігантський омлет.

 Традиційно французька сторона відзначилася сердечною гостинністю, і ми висловлюємо свою подяку меру міста Бесьєр Жану-Люку Ресег`є, директору школи імені Адрієн Боллан Флоренс Лензіні, усім учителям, батькам та учням, які зробили цьогорічну зустріч можливою, насиченою незабутніми враженнями та позитивними емоціями.

Враженнями ділиться учениця 8-А класу Анастасія Бондаренко:

   Ця поїздка стала великим досвідом для мене, вона назавжди залишиться в моїй пам`яті. Я дуже хотіла побувати у французькій школі, побачити на власні очі, як там навчаються та проводять вільний час. Найбільше запам`яталося те, що для кожного уроку виділена окрема аудиторія, і діти не знаходяться увесь день в одному й тому ж кабінеті. Велика перерва в них триває дві години. Та найбільше вразило те, що в школі багато спортивних секцій. Перед поїздкою я хвилювалася, бо не знала, як мене приймуть у родині. Але це все було марно, адже члени родини виявилися чудовими людьми та непогано знали англійську мову. Мій власний рівень англійською також покращився завдяки щоденному спілкуванню. Серед усього побаченого мені найбільше сподобалося місто Альбі, старовинне й мальовниче, із вражаючою архітектурою, а також фестиваль, у якому ми брали участь. Це було дуже цікаво й весело. Сім днів надто швидко минули. Я сумую за французькою сім`єю та моїми новими друзями й чекаю з нетерпінням на їх візит до нас.

Враження учителя англійської мови Фіголь Ірини Володимирівни:

  Участь школярів у міжнародних проектах – це унікальний навчальний досвід, значення якого важко переоцінити. Активне спілкування з представниками іншої культури та співпраця, що є одночасно й значущою, цікавою, найкращим чином розвивають в учнів важливі вміння XXI століття, мотивують до навчання, допомагають розширити особисті, культурні та громадянські горизонти. START (Smart Teenagers Always Rejoice Together) – це проект eTwinning, що мав на меті встановлення культурних зв`язків між підлітками України та Франції.


>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Про минуле заради майбутнього…

 

28 березня в актовій залі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня» зібралися члени педагогічного колективу гімназії та вчителі історії міста на зустріч із Віктором Анатолійовичем Брехуненком, знаним українським істориком, доктором історичних наук, професором, завідувачем відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського.

Відомий вчений завітав до Білої Церкви з презентацією науково-популярного видання «Братня» навала. Війни Росії проти України ХІІ-ХХІ ст.», співавтором якої він є. Основною темою книги є постійна російська агресія на українські землі й такі ж постійні українські відповіді на неї. «[...] Ця книжка покликана змістити уявлення в головах наших людей про минуле російсько-українських стосунків і витіснити оті «совітські» стереотипи, які постійно втокмачувалися різними засобами (ТБ, радіо, освіта тощо). І показати реальний бік того минулого[...]», - розповідає історик. Він вважає історію точною наукою, яка не любить перекручування чи спотворення фактів, і переконує (цитуючи напам`ять слова Петра І чи В. Леніна), що для того, аби збагнути істину, варто звернутися до першоджерела. Книга має потужну аргументацію мудро і вміло сформульовану. Тим не менш, це не робить її більш складною для розуміння. Її мета - доступно донести інформацію. А для того, щоб книгу сприймали, її написано «людською» мовою, тобто простою лексикою. Також частину інформації у книзі автори подали у формі таблиць - для наочності та спрощення матеріалу. Віктор Анатолійович пояснив, що це робилося для того, аби вчителі могли доступно продемонструвати цю інформацію учням. Усі присутні отримали справжнє задоволення від короткої, але надзвичайно цікавої мандрівки з минулого в сучасність. Хочеться щиро подякувати авторові та сподіватися, що ми матимемо можливість познайомитися ще не з однією монографією В. А. Брехуненка. 

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Підсумкове засідання атестаційної комісії гімназії

   Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. 26 березня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня». Робота комісії розпочалась із вступного слова директора гімназії Смутка Б. М., голови атестаційної комісії. Заступник директора з НМР Потильчак С. Й. виступила із доповіддю щодо  результатів вивчення роботи вчителів, які атестуються в 2017/2018н.р. Відповідно до перспективного плану проходження атестації  в 2017/2018 н.р. атестувалось 14 педагогів. Атестаційною комісією ІІ рівня буде атестуватись 12 учителів. Педагоги Рой В. В., Іщенко Л. Д., Заболотня Л. В., Мікніс А. С., Стрельчук Т. М., Фіголь І. В., Білан В. М., Дмитраш О. В., Пустова Л. В., Полякова О. В., Мурзіна Ю. В., Кравчук Л. І., Кизима М. В., Карпій К. Г. виступили перед колегами та презентували свій досвід роботи. Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів гімназії. Цьому сприяла ціла низка обставин, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення оригінального та інноваційного досвіду через виставки педагогічних ідей, відкриті уроки та виховні заходи, конференції, семінари, творчі звіти тощо.

>>>  Читати далі
  

Всього 342 на 86 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 86 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.044 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.028 сек.