Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Вітаємо переможців та призерів

 

ІІ (міського) етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2018/2019 н.р


Шабельну Вікторію                         11-Б                                        ІІІ місце

Марищенко Олександру                 10-А                                       І місце

Боковенко Дар`ю                            5-В                                         І місце

                                                                                                                         Прес-центр

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Французька педагогічна майстерність в рамках конкурсу «Вчитель року»

 

16  листопада БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» гостинно прийняла у своїх стінах учасників міського етапу фахового конкурсу «Учитель року» в номінації «Французька мова». Учителі-конкурсанти проводили уроки французької мови в 5-Б, 5-В класах. Учні продемонстрували прекрасні знання з даного предмету, який вивчають перший рік. У всьому допомагали конкурсанткам. Учителі,учасники конкурсу, показали свій високий професіоналізм.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Гімназійне подвір`я

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  День української писемності та мови

 

День української писемності та мови - державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем - це день вшанування пам`яті преподобного Нестора-літописця - письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, ученого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця й  починається писемна українська мова.
Чернецтво Нестор прийняв у 17-річному віці, пізніше висвячений у сан диякона. Він був книжником із широким історичним світоглядом і великим літературним хистом. Автор двох відомих творів - «Житіє Бориса і Гліба» та «Житіє Феодосія Печерського», складених у кінці ХІ ст. або на початку ХІІ ст. Усесвітню славу Нестору принесла справа всього його життя - участь у літописанні Київської Русі. Він переробив зведення Никона (1073) та Іоанна (1093), опрацював низку нових усних і письмових джерел, довів розповідь до 1113 року, надав їй літературної форми. Так на початку ХІІ ст. виникла перша редакція «Повісті минулих літ».
Колись цього дня була традиція віддавати дітей до школи, а потім вони з батьками йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірили, що він допоможе дитині вчитися все життя, багато і старанно, бо «Хто вчиться змолоду - не зазнає на старість голоду».
Традиційно в День української писемності та мови в гімназії проходять різні заходи. Для учнів 5-9 класів проведено захід «Українська мова - наш скарб» (уч. Кондратюк О.А., Троцька О.М.), на якому відбулося й відкриття  XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. А година класного керівника для учнів 1-11 класів була на тему «9 листопада - День української писемності та мови». На перервах по гімназійному радіо звучали пісні про мову та Україну, була організована виставка газет «Плекаймо слово». Також  учні 9-11 класів та всі охочі працівники гімназії писали ХVIII радіодиктант  національної єдності «Крила України», який  звучав на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо.
Дякуємо всім, хто долучився до святкування в гімназії Дня української писемності та мови, та бажаємо успіхів у вивченні рідної мови. Тож робімо свої справи з любов`ю, і тоді обов`язково мрії здійсняться! Прес-центр  

 

>>>  Читати далі
  

Всього 385 на 97 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... | 97 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.033 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.015 сек.