Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Добра справа

 

На початку навчального року в БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» було оголошено операцію по збору каштанів, які використають для приготування ліків. Усі класи активно включилися в роботу. Після підведення підсумків було оголошено результати. І місце виборов 3-А клас (470 кг), ІІ місце - 2-Б клас (184,8 кг), ІІІ місце - 1-Г клас (163,7 кг). За перемогу учні нашого  класу отримали винагороду в сумі 1000 гривень. Кошти вирішили використати на організацію екскурсії . 10 жовтня 2018 року учнів чекала захоплююча мандрівка до села Ковалівка. Село зустріло нас буянням квітів, позолотою осіннього листя, теплим промінням сонечка.  Гарний настрій був супутником усієї прогулянки. Додому повернулися веселі, щасливі, наповнені емоціями та гарними враженнями, про що свідчать яскраві світлини.

 Шевчук Ганна, 3-А>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Нагородження в номінаціі «Зірка місяця»

 

Вчетверте активісти учнівського самоврядування гімназії та старшокласники зібрались в актовій залі гімназії на церемонію нагородження премією депутата Білоцерківської міської ради Андрія Петровича Короля "Зірка місяця".У грудні місяці претентів на нагородження цією премією було 7. На зборах учнівського парламенту шляхом голосування було обрано претендентом на нагородженння премією "Зірка місяця"учня 11-В класу Кагарлицького Романа,який в грудні став переможцем міського етапу з економіки та географії, виборов ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади з математики, здобув І місце у конкурсі МАН в секції "Фінанси, грошовий обіг і кредит". Також учень став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських есе "Акули фінансів бізнесу." Вітаємо Романа з врученням почесної преміі та побажаємо успіхів в подальшому.
 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  НА ЕКСКУРСІЇ В МУЗЕЇ

 

Учні 4-А відвідали музею гімназійної освіти Білої Церкви 1847 - 1920 рр, який розташований в приміщенні нашої гімназії. Незабутнє враження справила на моїх школяриків екскурсія, яку провів керівник музею Бондар В.А. З захопленням учні розглядали стенд, на якому представлена електрона карта системи освіти українських земель на момент створення першої Білоцерківської гімназії, тобто на 1847 рік. Зацікавили діток також фото коридору, учительської, кабінетів географії, зоології, урок зоології на початку XX століття. Не кожному вдається побачити атестат, якому 101 рік, срібну медаль того часу, особистий значок директора, який прикріплювався до його сумки. Ну а посидіти за справжнісінькою старою партою, за якою навчалися гімназисти, потримати в руках чорнильницю початку XX cтоліття та побачити вчительський стіл-конторку, який зроблений сучасними майстрами за старими архівними кресленнями - це реально можливість кожного учня нашої гімназії.
Класний керівник 4-А класу Дмитраш О.В.

 

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  І знову цікава зустріч

 

Ось і промайнули веселі новорічні свята... Надзвичайно цікавими залишилися спогади про спілкування під час зустрічі учнів 4-А класу, класний керівник Дмитраш Олена Вікторівна, з бібліотекарем Карпій Клавдією Григорівною. Фотореліз цікавої передноворічної віртуальної подорожі у світ різдвяних свят, колядок, українських традицій, перегляду літератури про звичаї українського народу та анонс журналів для дітей, номери яких присвячені новорічній тематиці, ще раз підтверджує, що ми повинні пам`ятати і шанувати наші традиції, а новорічні дива і казка живе у кожному із нас! 
Класний керівник 4-А класу Дмитраш О.В. бібліотекар Карпій К.Г

 

>>>  Читати далі
  

Всього 418 на 105 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 105 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.033 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.018 сек.