Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Вітаємо переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

 

Вітаємо учня 11-В класу Кагарлицького Романа Євгенійовича, який став переможцем lV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. 22 березня в Білоцерківському будинку органної та камерної музики відбулося урочисте нагородження переможців та призерів Всеукраїнського етапу олімпіади з економіки. Романа привітали: заступник міського голови з гуманітарних питань Білоцерківської міської ради Катерина Сергіївна Литвиненко, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович та директор Першої Білоцерківської гімназії Борис Михайлович Смуток. Велика подяка висловлюється вчителю економіки гімназії Москаленку Василю Анатолійовичу, який підготував Романа до участі в олімпіаді. Гордимося,що саме в нашій гімназії навчається такий учень. Успіхів, тобі, Романе, та здійсненя усіх мрій і задумів! 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Фестиваль шкільних гуртків художньо-естетичного циклу

 

Гімназія успішно виступила на міському фестивалі шкільних гуртків художньо-естетичного циклу. На високому рівні виступили ансамбль барабанщиць (керівник Вітенко О.П.), духовий оркестр (керівник Жуковський (С.Ф.), вокальний ансамбль"Барви" (керівник Крічковська А.О.), ансамбль скрипалів (керівник Борова І. Г.), ансамбль гітаристів (керівник Нечипуренко В.І.), артстудія (керівник Пінчукова І.О.). Дякуємо вихованцям гуртків гімназії за чудові виступи, а також окрема подяка керівникам. 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури

 

Актуальною проблемою в сучасній освіті є впровадження таких методів навчання, які розвивають уміння самостійно вчитися, критично мислити, здатність до самопізнання й самореалізації особистості в різних видах творчої діяльності. Саме технологія критичного мислення формує в учнів власні погляди, творчу особистість.

19 березня 2019 року на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» було проведено семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури». Омельченко Н.В., учитель зарубіжної літератури, презентувала досвід роботи через практичну діяльність: фрагмент уроку зарубіжної літератури «Засуджені коханням...» (сторінками роману Г. Флобера «Пані Боварі»); теоретичний виступ з проблеми. В теоретичній частині вчитель поділилась досвідом роботи, привела приклади уроків з використанням різних форм і методів критичного мислення. Практична частина  представлена уроком-диспутом. Учні розділились на дві групи: «pro» і «contra», захищали тези : «Емма - обивателька» і «Емма - особистість». Діти вільно висловлювали свою думку, дискутували, робили висновки. У ході уроку учні прийшли до висновку: буденна реальність далека від ідеалу, проте відірвані від неї егоїстичні мрії також не містять нічого насправді духовного. 

Переглянути презентацію 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019»

 

14-16 березня 2019 року в м. Києві відбулася Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019». Організатор виставки - Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня» взяла участь у виставці та нагороджена дипломом.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 443 на 111 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 111 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.038 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.016 сек.