Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Перший учнівський телеміст м.Біла Церква та Попаснянщини

 

21 вересня у Першій Білоцерківській гімназії відбувся перший учнівський телеміст лідерів учнівського самоврядування м.Біла Церква та Попаснянщини Луганської області з нагоди Міжнародного дня миру. За допомогою Skype-зв`язку, що був організований між Першою Білоцерківською гімназією та Тошківським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» Попаснянської районної ради Луганської області та Попаснянською школою, лідери учнівського самоврядування поспілкувались,поділилися думками, що саме для них означає слово «мир», записавши свої відповіді на паперових пташках, що символізують це поняття. Діти намагалися з`ясувати сутність, причини виникнення та способи подолання конфліктів. А будуючи символічний «Будинок миру», поміркували над тим, що потрібно для встановлення дружби та збереження доброзичливих взаємин як між окремими людьми, так і народами в цілому. Також виконали низку творчих завдань. Щирі слова вітань від учнівської молоді Білої Церкви учням Попаснянщини адресував начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик. Він наголосив, що цей телеміст проводиться у День миру, який нині є важливим для всіх нас. Побажав, аби у серцях дітей та дорослих якомога швидше запанував спокій, а на рідній Україні -мир.. Під час заходу також було підбито підсумки благодійної акції «У Попасну для малечі зберемо до школи речі», в рамках якої учні Білої Церкви були зібрали необхідні речі для навчального процесу (канцелярське приладдя,зошити,книги,спортивний інвентар), які будуть передані для учнів Попаснянщини.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Благодійний ярмарок

 

Доброта і милосердя врятують світ. І це істинно так і є. 20 вересня у Першій Білоцерківській гімназії відбувся благодійний ярмарок, кошти з продажу якого підуть на лікування Вікторії Рибак,учениці 4-Б класу. На подвір`ї гімназії учнями та батьками були виставлені справжні торгові ряди, звучала "жива" музика у виконанні гімназистів. По закінченню ярмарку представники учнівського самоврядування підрахувавали кошти з продажу: 76480грн. 21 вересня, гімназисти передали кошти батькові дівчинки Рибаку Олегу Вікторовичу в присутності директора гімназії Бориса Михайловича Смутка. Велика подяка учням, батькам та педагогам гімназії за організацію та проведення ярмарку.

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Краса гімназійного скверу

 

Краса, яка оточує людину,створює позитивний настрій, викликає бажання жити і творити, спонукає замислитись. На подвір`ї  та території  Першої Білоцерківської гімназії з любов`ю вирощують різноманітні рослини,які милують око всім, хто бачить цю чарівну красу. З весни до пізньої осені різні квіти,кущі, дерева  радують своєю красою і неповторністю.  Не можна пройти повз, не замилувавшись цією красою, створеною природою і вмілими руками працівників гімназії. Велика подяка педагогам,учням, адміністрації та техперсоналу закладу,а також батькам за створення комфортних умов у гімназійному сквері для відпочинку учнів на перервах та після уроків.
Тож нехай і  в наших душах буде так гарно й тепло, як на подвір`ї  гімназії! >>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Реконструкція спортивного комплексу

 

Завдяки  платникам податків, міській владі, депутатам, управлінню освіти і науки розпочали роботи із завершення реконструкції спортивного комплексу гімназії 1. Для гімназистів - це радісна подія.
Директор гімназії     Б.М.Смуток>>>  Читати далі
  

Всього 361 на 91 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 91 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.034 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.016 сек.