Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новин
Всеукраїнський конкурс
"Шкільна бібліотека – 2017"Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Ділимося досвідом

 

13 лютого у 5-В класі гімназії відбувся відкритий урок із зарубіжної літератури  для слухачів курсів КВНЗ "Академія неперервної освіти" за темою «Доброта, щирість і оптимізм Полліанни, її вплив на жителів міста» (за романом Е. Портер «Полліанна»). Урок провела вчитель Троцька Оксана Миколаївна. А у 7-В класі, який працює за всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України», учитель української мови Рой Валентина Володимирівна провела урок із теми «Правопис прислівників».
Після закінчення уроків виступила керівник групи Мірошник С.І., яка подякувала за проведені уроки та змістовні відповіді учнів.
                                                                                                                                                                                                Прес-центр

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Учителі гімназії відібрали підручники для майбутніх п`ятикласників

   Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Війна за свідомість

 

Третього лютого в Першій Білоцерківській гімназії пройшла презентація книг відомого вченого, доктора історичних наук, професора Віктора Анатолійовича Брехуненка. В одній з них "Братня навала. Війни Росії проти України XII-XXI ст." розповідається про російсько-українські війни протягом багатьох століть.

 Сучасна ж Вітчизняна війна за незалежність, розпочата у відповідь на агресію Росії в лютому 2014 р., є прямим продовженням кілька столітнього протиборства українського народу московській експансії. "Ця війна не вискочила, як Пилип з конопель. І це не було щось надзвичайне чи породження злого генія Путіна. Це типова ситуація для російсько-українських стосунків", - каже історик.  На презентації були присутні начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик, директор гімназії Борис Михайлович Смуток та вчителі - історики Київської області. Після презентації поважні гості відвідали наш гімназійний музей. Цікаву екскурсію провів Анатолій Володимирович Бондар.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

До уваги учнів і вчителів

загальноосвітніх навчальних закладів!

Адміністрація та педагогічний колектив Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» 20 березня 2018 р. проводять П`яті учнівські краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева. До участі в роботі читань запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, юні історики, краєзнавці, члени МАН України, чий науково-дослідницький інтерес тематично пов`язаний з минулим і сьогоденням літописного Юр`єва, Білої Церкви, історією, культурою та традиціями Середнього Поросся.

В рамках наукових читань Оргкомітетом передбачено роботу таких секцій:

Секція 1. Літописний Юр`єв, Біла Церква і Середнє Поросся в минулому і сьогодні.

Секція 2. Історичні пам`ятки Білої Церкви.

Секція 3. Історія міста і краю в особах.

Секція 4. Культура, духовність і релігія у житті міста над Россю.

Краєзнавчі читання будуть проводитися в режимі секційних засідань. Реєстрація учасників конференції 20 березня 2017 р. з 10.30 до 11.00 за адресою: 09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 54. 11.00-11.30 – відкриття читань, привітання учасників (актова зала гімназії). 11.30-13.30 – робота в секціях.

Для участі в роботі конференції необхідно до 10 березня 2018 р. надіслати електронною поштою заявку (форма додається) і текст доповіді чи повідомлення (в електронному форматі Microsoft Word) у формі наукової статті, оформленої згідно вимог, що висуваються до наукових робіт учнів-членів МАН України.

Усі матеріали приймаються відредагованими та вичитаними науковими керівниками учасників читань.

Адреса Організаційного комітету:

09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 54.

Контактні телефони: (04563) 5-19-77; (067) 318-23-57 – Потильчак Світлана Йосипівна.

Заявки та статті можна надсилати на електронну адресу: svitpot@ukr.net

Форма заявки на участь у читаннях та вимоги до оформлення доповідей і статей учасників додаються.

ЗАЯВКА

на участь у П`ятих учнівських краєзнавчих читаннях імені Петра Лебединцева

(м. Біла Церква, БНВО «Перша Білоцерквіська гімназія – школа І ступеня», 20 березня 2018 р.)

 

1. Прізвище, ім`я, по-батькові автора.

2. Місце навчання.

3. Тема доповіді.

4. Поштова адреса, контактний телефон, адреса електронної пошти.

5. Прізвище, ім`я, по-батькові наукового керівника.

6. Місце роботи, посада (науковий ступінь, вчене звання) наукового керівника.

7. Контактний телефон, адреса електронної пошти наукового керівника.

8. Коротка анотація (1-2 речення) змісту доповіді (повідомлення).

Вимоги до оформлення доповідей і статей учасників читань

Стаття подається до Оргкомітету конференції в електронному варіанті на електронні адреси svitpot@ukr.net у форматі Microsoft Word. Ім`я файлу має відповідати прізвищу автора.

Згідно з вимогами ДАК МОН України стаття повинна містити такі обов`язкові елементи: постановка проблеми в загальному вигляді та її зв`язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень (історіографія проблеми), в яких започатковано розв`язання даної проблеми і на які опирається у своїй роботі автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується дослідження; формулювання цілей (постановка завдання); виклад основного матеріалу з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямку (докладніше про оформлення статті див. додаток 3).

Обсяг статті – 8-12 сторінок тексту формату А 4.

Мова статті – українська.

Текст статті має бути набраний через 1,5 інтервалу, шрифт Тіmes New Roman, кегль 14; поля: верхнє, нижнє, праве – 15 мм, ліве – 25 мм.

Перед назвою статті необхідно подати індекс прізвище та ініціали автора, клас і навчальний заклад, де він (вона) навчається, населений пункт у якому мешкає.

Назва статті друкується великими літерами через два інтервали від прізвища та ініціалів автора, після назви через два інтервали друкується прізвище, ім`я, по батькові, посада наукового керівника, а далі через 2 інтервали – текст статті. У кінці статті – Список використаних джерел і літератури в алфавітному порядку(спочатку джерела, потім література).

Посилання на джерела і літературу в тексті статті слід зазначати порядковим номером за переліком у списку використаних джерел та літератури, виділеним двома квадратними дужками, через кому необхідно вказати номер сторінки на яку зроблено посилання.

При написанні статті автор повинен давати посилання на джерела, матеріали або окремі результати які наводяться в тексті. Якщо використовують відомості, матеріали з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, тоді в посиланні необхідно точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць, формул з джерела, на яке дано посилання.

Посилання в тексті на джерела слід зазначати порядковим номером за переліком посилань, виділеним двома квадратними дужками, наприклад, «... у праці автора [1, с. 15]…».

Відповідний опис у списку використаних джерел і літератури:

1. Перерва В. С. Графи Браницькі: підприємці та меценати / В. С. Перерва. – Біла Церква, 2010. – 269 с.

Для підтвердження власних аргументів посиланням на авторитетне джерело або для критичного аналізу того чи іншого друкованого твору слід наводити цитати. Науковий етикет вимагає точно відтворювати цитований текст, бо найменше скорочення наведеного витягу може спотворити зміст, закладений автором.

Оргкомітет залишає за собою право вносити до поданої статті зміни редакційного характеру без згоди автора.

Додаткову інформацію щодо оформлення статті та умов участі в читаннях Ви зможете отримати за вказаними за телефоном: (04563) 5-19-77; (067) 318-23-57 – Потильчак Світлана Йосипівна.

 

Оргкомітет

 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 303 на 76 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 76 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.031 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.013 сек.