Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії

[ Перейти на головну | Вибрати нову тему ]
 Новини гімназії

  Формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури

 

Актуальною проблемою в сучасній освіті є впровадження таких методів навчання, які розвивають уміння самостійно вчитися, критично мислити, здатність до самопізнання й самореалізації особистості в різних видах творчої діяльності. Саме технологія критичного мислення формує в учнів власні погляди, творчу особистість.

19 березня 2019 року на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня» було проведено семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Формування критичного мислення на уроках зарубіжної літератури». Омельченко Н.В., учитель зарубіжної літератури, презентувала досвід роботи через практичну діяльність: фрагмент уроку зарубіжної літератури «Засуджені коханням...» (сторінками роману Г. Флобера «Пані Боварі»); теоретичний виступ з проблеми. В теоретичній частині вчитель поділилась досвідом роботи, привела приклади уроків з використанням різних форм і методів критичного мислення. Практична частина  представлена уроком-диспутом. Учні розділились на дві групи: «pro» і «contra», захищали тези : «Емма - обивателька» і «Емма - особистість». Діти вільно висловлювали свою думку, дискутували, робили висновки. У ході уроку учні прийшли до висновку: буденна реальність далека від ідеалу, проте відірвані від неї егоїстичні мрії також не містять нічого насправді духовного. 

Переглянути презентацію 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019»

 

14-16 березня 2019 року в м. Києві відбулася Десята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019». Організатор виставки - Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Білоцерківське навчально-виховне об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа I ступеня» взяла участь у виставці та нагороджена дипломом.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  День добровольця

 

В День українського добровольця до учнів Першої Білоцерківської гімназії завітали почесні гості: боєць добровольчого батальйону "ОУН", керівник Білоцерківського відокремленого підрозділу громадської організації "Добровольчий рух ОУН" Ковальчевський Олег Ігорович, боєць добровольчого батальйону "ОУН" Юрків Тарас Михайлович, керівник клубу військово-патріотичного клубу "Лицарська звитяга" Пантюшенко Валерій Миколайович. Діти слухали розповіді бійців, подивились відеофрагменти з війни. Зустріч була цікавою і змістовною.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Вибір професії

 

Сьогодні, 13 березня , учні гімназії мали можливість поспілкуватися з викладачами Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Переглянувши презентацію та послухавши розповіді викладачів, гімназисти дізналися про умови вступу до ВНЗ та спеціальності. Мали можливість запитати виступаючих, дізнатися про перспективи працевлаштування після закінчення університету.

Замислюючись про майбутнє, гімназисти розуміють, що вдалий вибір у здобутті професії - це певний крок до здійснення мрій, щоб стати фахівцем високого класу, займатися улюбленою справою і, звичайно, одержувати добру заробітну плату за свою роботу.

>>>  Читати далі
  

Всього 433 на 109 сторінках по 4 на кожній сторінці
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 109 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.031 сек. і 9 запитів до бази даних за 0.016 сек.