Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Стежками добра

 

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що  проходить з 1 по 30 жовтня під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів", бібліотечно-інформаційним центром разом із учнями 4-А класу (класний керівник Дмитраш Олена Вікторівна) був проведений цікавий урок позакласного читання на тему «Стежками добра», присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога та письменника Василя Сухомлинського. Учні мали змогу познайомитися з біографією письменника, із новими книгами Василя Олександровича, що надійшли до БІЦ гімназії в дарунок від випускників, та поділитися власними думками щодо прочитаних творів письменника. Свої розповіді учні доповнювали малюнками, власноруч написаними казками, відеосюжетами про враження від прочитаного. Цікаве, змістовне спілкування нікого не залишило байдужим! Дійсно, добро відкриває серце...

 

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Літературний анонс

 

28 вересня виповнюється 100 років від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. До бібліотечно-інформаційного цетру надійшли нові книги письменника. До вашої уваги вебліоперегляд літературних надходжень.

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Перший учнівський телеміст м.Біла Церква та Попаснянщини

 

21 вересня у Першій Білоцерківській гімназії відбувся перший учнівський телеміст лідерів учнівського самоврядування м.Біла Церква та Попаснянщини Луганської області з нагоди Міжнародного дня миру. За допомогою Skype-зв`язку, що був організований між Першою Білоцерківською гімназією та Тошківським навчально-виховним комплексом «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» Попаснянської районної ради Луганської області та Попаснянською школою, лідери учнівського самоврядування поспілкувались,поділилися думками, що саме для них означає слово «мир», записавши свої відповіді на паперових пташках, що символізують це поняття. Діти намагалися з`ясувати сутність, причини виникнення та способи подолання конфліктів. А будуючи символічний «Будинок миру», поміркували над тим, що потрібно для встановлення дружби та збереження доброзичливих взаємин як між окремими людьми, так і народами в цілому. Також виконали низку творчих завдань. Щирі слова вітань від учнівської молоді Білої Церкви учням Попаснянщини адресував начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик. Він наголосив, що цей телеміст проводиться у День миру, який нині є важливим для всіх нас. Побажав, аби у серцях дітей та дорослих якомога швидше запанував спокій, а на рідній Україні -мир.. Під час заходу також було підбито підсумки благодійної акції «У Попасну для малечі зберемо до школи речі», в рамках якої учні Білої Церкви були зібрали необхідні речі для навчального процесу (канцелярське приладдя,зошити,книги,спортивний інвентар), які будуть передані для учнів Попаснянщини.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Благодійний ярмарок

 

Доброта і милосердя врятують світ. І це істинно так і є. 20 вересня у Першій Білоцерківській гімназії відбувся благодійний ярмарок, кошти з продажу якого підуть на лікування Вікторії Рибак,учениці 4-Б класу. На подвір`ї гімназії учнями та батьками були виставлені справжні торгові ряди, звучала "жива" музика у виконанні гімназистів. По закінченню ярмарку представники учнівського самоврядування підрахувавали кошти з продажу: 76480грн. 21 вересня, гімназисти передали кошти батькові дівчинки Рибаку Олегу Вікторовичу в присутності директора гімназії Бориса Михайловича Смутка. Велика подяка учням, батькам та педагогам гімназії за організацію та проведення ярмарку.

 

>>>  Читати далі
  

Всього 607 на 152 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 152 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.038 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.021 сек.