Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Формування соціокультурної компетенції на уроках французької мови

 

19 грудня на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» відбулася творча зустріч вчителів французької мови міста. На гостину до себе у святковий день запросив колег Клименко Юрій Михайлович, щоб поговорити про розвиток соціокультурної компетенції на уроках французької мови. Юрій Михайлович припідняв завісу створення НМК з французької мови, познайомив колег із цікавинками методичної роботи, розповів про специфічні особливості навчання у французьких школах, торкнувся питань авторського права та проблеми поваги до кожної особистості. Розкрив деякі секрети своєї роботи, поділився «родзинками» власного успіху. 

        Учні вчителя-майстра показали високий рівень володіння навичкою іншомовного спілкування. Незвичною була робота із різновіковою групою школярів (5, 9 та 11 клас), кожен з яких на своєму рівні продемонстрував захоплення французькою мовою, бажання пізнавати культуру, традиції франкомовних країн. Присутні вкотре переконалися у професіоналізмі Клименка Ю.М. Цей звичайний вчитель - талановитий педагог, автор підручників, зошитів, дидактичних матеріалів для учнів не лише нашої країни, людина яка володіє найкращими професійними та людськими якостями, що підтверджується повагою колег та адміністрації, любов`ю учнів, визнанням роботи не лише в Україні, а й в Німеччині та Франції.           За підсумками зустрічі було прийнято методичні рекомендації. А так, як це був день Святого Миколая, то діти пішли із заходу із смаколиками, а вчителі крім методичних порад отримали в подарунок підручники з рук автора.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Зустріч із сучасним письменником

 

 

18 грудня в Першій  Білоцерківській гімназії  відбувся захід для учнів дев’ятих класів. До гімназії завітав  поет Микола Джміль  (справжнє прізвище - Сергієнко). Народився 1948 року в с. Одрадівці  Бахмутського району на Донеччині. Поет займається політичною  та літературною діяльністю. Був активним учасником Майдану. Під час свого виступу Микола Джміль розкрив цікаву тему: «Любов та духовність  нашого народу». Також під час заходу поет продемонстрував декілька своїх книг: «Аттіла» (поема) , «Коло», «Джерело істини» (збірка віршів ). Він закликав пам’ятати свою рідну мову, дбати про духовність, бути справжніми патріотами та любити Україну.

 

Кравченко Єлизавета,

9-В

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Пластилінові мультики

 

Бондаренко Артем, учень 7-В класу, має цікаве захоплення – власноруч створює мультиплікаційні фільми на актуальні теми. Персонажі мультиків він ліпить із пластиліну. Запрошуємо переглянути цікавий і пізнавальний мультик на актуальну тему боротьби зі СНІДом.


Переглянути презентацію


  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Бібліотечно-інформаційний центр інформує

 

У 2018/2019 н.р.  фонд БІЦ поповнився новою літературою, яку подарували випускники гімназії - 2018.  Щиро дякуємо! Запрошуємо до ознайомлення.

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 645 на 162 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 162 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.038 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.023 сек.