Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  І знову цікава зустріч

 

Ось і промайнули веселі новорічні свята... Надзвичайно цікавими залишилися спогади про спілкування під час зустрічі учнів 4-А класу, класний керівник Дмитраш Олена Вікторівна, з бібліотекарем Карпій Клавдією Григорівною. Фотореліз цікавої передноворічної віртуальної подорожі у світ різдвяних свят, колядок, українських традицій, перегляду літератури про звичаї українського народу та анонс журналів для дітей, номери яких присвячені новорічній тематиці, ще раз підтверджує, що ми повинні пам`ятати і шанувати наші традиції, а новорічні дива і казка живе у кожному із нас! 
Класний керівник 4-А класу Дмитраш О.В. бібліотекар Карпій К.Г

 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Виховна година у 4-Б класі до Дня Соборності України

 

Учні із задоволенням підготували цікаву інформацію про акт Злуки УНР (Української Народної Республіки) та ЗУНР (Західно-української Народної Республіки), який офіційно в Україні відзначають з 22.01.1999р. Хоча сама ідея соборності бере свій початок ще від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві.  Також учні дізналися, що 7 листопада 1917р. була проголошена Українська Народна Республіка, до складу якої увійшло 9 українських губерній: Карпати, Слобожанщина, Галичина, Полісся, Крим, Поділля, Наддніпрянщина, Причорномор’я, Донбас. 
Всі учні класу з великим інтересом слухали своїх однокласників, брали активну участь у вікторині "Моя Україна", підготували малюнки до теми виховної години. Байдужими ніхто не залишився!

Класовод 4-Б класу Ронська Тетяна Іванівна 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  ОГОЛОШЕННЯ!

 

21 січня 2019 року у місті Фастові відбудеться краєзнавча конференція, присвячена 100- річчю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки «Соборна Україна». У конференції візьмуть участь Марченко Софія, учениця 10-Б класу та Бондар Анатолій Володимирович, керівник краєзнавчого гуртка гімназії.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Екскурсія в музей-світлицю ЦПО «Соняшник»

 

Зимові канікули - час розваг і веселощів. І не дивно, адже всі святкують Новий рік, Різдво, ходять у гості до рідних, друзів. Учням 5 - В класу поталанило потрапити на гостину в ЦПО Соняшник, де відвідали музей-світлицю. Під час екскурсії діти не тільки дізналися про вигляд української традиційної хати, призначення інвентаря, а й спробували покористуватися рогачем. У цікавій формі господарі познайомили нас із особливостями святкування Різдва, символічним значенням страв. А потім на всю світлицю лунали колядки та щедрівки у виконанні дітей. Завершилася зустріч конкурсною програмою. Кожен учасник отримав сувенір на згадку. Веселими і щасливими учні поверталися додому...

Полякова О.В., класний керівник 5-В класу. 

>>>  Читати далі
  

Всього 645 на 162 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... | 162 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.039 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.023 сек.