Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  КВК «Обери майбутнє»

 

26 листопада 2018 року відбувся відбірковий етап КВК «Обери майбутнє»  Організаторами заходу виступили Васильківський районний центр творчості дітей та юнацтва, Васильківська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості та відділ освіти Васильківської районної державної адміністрації. Гімназійна команда КвК "Тимчасово безробітні" не лише прийняла участь, а й зайняла третє призове місце на обласному етапі. Незважаючи на несприятливі погодні умови наші юні коміки не втратили ентузіазму та натхнення, трималися на позитивній ноті протягом усієї подорожі до Василькова.
>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Вітаємо переможців учнівських олімпіад

 
  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Є межа у печалі, тривога не має межі

 

22 листопада учні 4-А класу (класовод Дмитраш О.В.) відвідали музей Чорнобиля (м. Київ), девізом якого є слова «Est dolendi modus, non est timendi» (Є межа у печалі, тривога не має межі). Це єдиний у світі такий музей. Тут зібрано більше 7 тисяч експонатів. Учні мали змогу побачити  унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки, діючу трифазову діораму «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», діючий макет енергоблока ЧАЕС, які розширюють хронологічні та тематичні межі музею, підсилюють достовірність експозиції. Розсекречені документи, карти, фото, особисті речі, історичні реліквії, що зберігаються там, є результатом науково-дослідної та пошукової роботи науковців музею, спеціальних експедицій у Чорнобильську зону відчуження, у постраждалі від радіаційного забруднення регіони України. Чимало представлених у музеї документів оприлюдненні вперше. Діти отримали незабутнє враження від побаченого там.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Ділимося досвідом

 

22 листопада в БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»  у рамках міського тижня педмайстерності вчителів початкових класів відбувся відкритий урок у 1-Г класі з курсу «Я пізнаю світ» (класовод Костенко О.Г.) із теми «Рослинний і тваринний світ океанів». На заході були присутні завідувач НМЦ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Висторонський В. Г., заступник директора з НВР Покотило Л. М. та вчителі міста і гімназії. Учителі ознайомилися з новими формами і методами роботи в 1 класі Нової української школи, зокрема побачили ранкову зустріч (тема тижня «Успіх - це вміння не здаватися»), яка була проведена в цікавій формі. Учні демонстрували вміння роботи з фізичною та контурною картами України, з цеглинками лего. Дуже гарні навички роботи показали першокласники, працюючи в парах, у групах. Протягом уроку діти виконували вправи для покращення зору, відпочивали під час хвилинки релаксації,  під час фізкультхвилинки «Материки», дивувалися морським глибинам під час перегляду відео.
                                                                                           Прес-центр

 

>>>  Читати далі
  

Всього 612 на 153 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 153 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.038 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.021 сек.