Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Квест – гра з нагоди Дня юриста

 

Напередодні професійного свята - Дня юриста юридична клініка «Право і практика» факультету права та лінгвістики БНАУ запросила учнів 10-11 класів приєднатися до участі в інформаційно-розважальному заході квест-грі «Правознавець». Участь у проекті взяла команда  Білоцерківської гімназії №1 «Правовий brain».

Під час квест-маршруту команди на чолі зі студентами - консультантами юридичної клініки поринули в захоплюючу мандрівку територією дендрологічного парку «Олександрія». Учасники на старті отримали карти квестової зони з позначеними пунктами-зупинками. Аби виконати завдання чергового етапу, команда спочатку мала вгадати ключове слово, посилаючись на статті Конституції України. Кожна умовна база містила питання з окремих галузей права (цивільного, кримінального, адміністративного, трудового, сімейного, міжнародного права, теорії права та теорії держави). Крім цього, учасники квесту попередньо отримали домашнє завдання, що передбачало створення власного соціального рекламного плакату для підвищення правосвідомості населення. Команда БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа I cтупеня»здобула друге місце. Наші гімназисти показали високий рівень правової культури, знання юридичної термінології, довели готовність сучасної молоді до відтворення принципу верховенства права в нашій державі. Учасники були нагороджені відзнаками та пам`ятними дарунками. Бажаємо гімназистам - учасникам змагань впевненості у власних силах та нових перемог!!!

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Перший раз у 1 клас

 

2 жовтня адміністрація гімназії  ознайомилася з особливостями роботи учнів 1 класів  школи І ступеня за новим Державним стандартом початкової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».  Директор Смуток Б.М. та заступники директора з НВР Покотило Л.М. і Потильчак С.Й. були присутні на ранковій зустрічі в 1-А класі (класовод Блоцька І.М.), ознайомилися з навчальними проектами, у яких взяли участь першокласники протягом організаційного періоду у вересні, переглянули щоденники вражень та портфоліо учнів. 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Зірка місяця

 

За ініціативою та за підтримки депутатів Білоцерківської міської ради Андрія Петровича Короля та Бориса Михайловича Смутка у гімназії започатковано проведення конкурсу для учнів «Зірка місяця». Учнівське самоврядування гімназії на зборах парламенту, що відбулися 02 жовтня, визначило серед запропонованих кандидатур від класів найбільш гідного кандидата на нагородження пам`ятною відзнакою у номінації «Зірка місяця». Ним став учень 9-В класу Добрянський Денис, який у вересні став переможцем І туру Міжнародної програми обміну майбутніх лідерів «FLEX». До того ж Денис є переможцем міського етапу ІІІ Міжнародної гри з української та зарубіжної літератури, призером обласного етапу олімпіади з географії, а також в учнівському самоврядуванні очолює міністерство освіти. Вітаємо Дениса з нагородою та бажаємо успіхів у майбутньому. Тепер в усіх гімназистів є один із стимулів прагнути досягати кращих результатів та шанс отримати грошову премію Андрія Короля в розмірі 1000 грн.
>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  FLEX

 

Щороку восени на теренах України проводиться набір школярів за програмою "Програма обміну майбутніх лідерів"(FLEX).

FLEX - програма культурного обміну, яку організовує Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатися в школі США, проживаючи в американській родині. Ми вітаємо наших переможців першого та другого туру конкурсу Шеманову Марту (10-А клас) та ДобрянськогоДениса (9-В клас).

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 583 на 146 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... | 146 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.035 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.016 сек.