Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новин

Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!»

 

     17 серпня 2012 року на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2012 р. № 627 «Стосовно вивчення стану готовності навчальний закладів до провадження нових стандартів початкової освіти» гімназія гостинно зустрічала делегацію освітян Черкаської області, які завітали до міста Біла Церква в рамках Всеукраїнських акцій «Дай руку, першокласнику!» та «Нові господарі - нова школа». Метою заходу була презентація стану готовності закладів освіти міста до провадження педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів області нових стандартів початкової освіти в контексті стратегії розвитку національної освіти.

 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Оздоровлення на о.Крит

 

 

Нагорода за перемоги в конкурсах – відпочинок на о.Крит

         Острів Крит - наймальовничіше місце для відпочинку.  Прилетівши сюди, я ніби опинилася в казці. Надзвичайна архітектура, екзотичні рослини, свіже морське повітря й гірські краєвиди – усе це відразу вразило й полонило мене.         У готелі «Марілена», який знаходиться неподалік найбільшого міста Іракліон, яке розташоване в районі Амудару, нас дуже гарно зустріли й поселили в комфортні номери. На території готелю є великий басейн і ростуть цікаві рослини: пальми, гігантські кактуси, різноманітні квіти. Мені дуже сподобалася привітність і гостинність господарів острова. З ними ми розмовляли англійською, але вивчили й деякі грецькі слова.         Під час відпочинку ми відвідали багато цікавих місць. Зокрема, мені дуже сподобалась екскурсія до Кноссу. Я рада, що мала змогу доторкнутися до тисячолітніх історичних руїн Міноського палацу й відчути дух давнини. Я ніби здійснила подорож у минуле і дізналася багато нового про побут і культуру стародавніх греків. Також ми відвідали печеру Зевса, у якій, як розповідають міфи, народився головний бог давніх еллінів. Стародавня земля острова Крит також багата на християнські святині. Крит – духовна скарбниця тисячолітніх храмів і монастирів. У деяких із них ми побували. Відвідали також чоловічий монастир Аркаді, а ще нам пощастило вклонитися духовній реліквії православ’я – чудотворній іконі Богородиці Сердечної, що знаходиться в жіночому монастирі Кери (Богородиці).         Острів Крит також славиться тим, що його береги омиваються надзвичайно прозорою водою. Навіть у день від’їзду ми ще насолоджувалися легенькими хвильками Середземного моря.


 

 

Відпочинок на цьому дивовижному острові мені дуже сподобався. Я вдячна губернатору Київщини А.Й.Присяжнюку, який особисто супроводжував нас та зустрів після повернення додому,  учителям, які піклувалися про нас протягом двох тижнів, і всім людям, хто доклав зусиль до того, щоб ми добре відпочили. Я дуже рада, що збулася моя мрія, і  впевнена, що відпочинок на о. Крит запам’ятається мені на все життя.

 

Заболотна Аліна,

9


  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Свято завершення навчального року

 

25 травня в гімназії відбулося Свято останнього дзвінка. На лінійку вишикувалися учні гімназії, яких привітав директор Смуток Б.М. із закінченням навчального року, вручив Похвальні грамоти відмінникам та побажав змістовного літнього відпочинку.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Свято науки в гімназії

 

24 травня в гімназії відбулося свято науки, на якому директор Смуток Б.М. нагородив гімназистів грамотами, грошовими преміями за найкращі результати в олімпіадах, конкурсах, вікторинах, змаганнях у цьому навчальному році.

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 689 на 173 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | ... | 173 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.033 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.015 сек.