Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Спорт в гімназії

  Спортивні новини

 

Вітаємо з перемогою у змаганнях із шахів!

22 - 23 листопада 2012 року в приміщенні міського шахового клубу відбулися змагання з шахів серед команд загальноосвітніх навчальних закладів на Кубок міського голови. Команда гімназії у складі Мусієнка Миколи (10-В), Тітової Єлизавети (9-А), Фещенка Сергія (6-Б) та Стамбуляка Олександра (5-В)  усьоме поспіль здобула перемогу. Учні були нагороджені медалями, грамотами та новим перехідним Кубком міського голови. Два попередні Кубки зберігаються в музеї гімназії.

Прес-центр 

 

 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Афіша

  Конкурс з англійської мови!

 

Увага!

Конкурс з англійської мови!
23 листопада в гімназії відбудеться
регіональний тур конкурсу на отримання стипендії для навчання у Великобританії.                           Детальніше - у рубриці «Інформація для учнів»

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Всі

  Нам уже 25! Нам тільки 25!

 

19 жовтня гімназійне товарство святкувало ювілей! З вітальними словами до всіх звертаються Начальник головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Клокар Н.І., міський голова Савчук В.П., начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф. та директор гімназії Смуток Б.М.


Шановна гімназійна громадо!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди урочистої події – 25-річчя створення Першої Білоцерківської гімназії – одного з кращих навчальних закладів Київщини, який зумів відродити традиції гімназійної освіти в Білій Церкві та сформувати унікальну сучасну педагогічну систему.

За короткий час заклад освіти пройшов шлях становлення від загальноосвітньої школи №14 до гімназії, наукової лабораторії профільного навчання Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Гімназія може пишатися вагомими досягненнями у вихованні соціально активних, здорових, освічених, культурних особистостей, які відзначаються високою моральністю та духовністю. У закладі створені належні умови для розвитку талановитих дітей. Зусилля педагогів спрямовані на формування інтелектуальної еліти столичної області й України. Традиційно гімназисти є переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних предметних олімпіад, турнірів і творчих конкурсів, а випускники продовжують навчання у престижних вищих навчальних закладах.

Професійна майстерність ваших учителів слугує почесній і відповідальній справі – розвитку освітньої системи Білої Церкви та Київщини. Завдяки невтомній праці, новаторським підходам педагогічного колективу та активності батьківської громадськості гімназія набула самобутності, стала справжнім регіональним осередком інноваційної діяльності.

Вам є чим пишатися: ви маєте традиції, які примножуєте, досвід, яким ділитеся, творчий запал, який уміло передаєте іншим!

Зичу вам невтомного творчого пошуку, наполегливості у здійсненні ваших планів, нових вагомих здобутків у всіх добрих починаннях! Нехай щедрими будуть плоди натхненної праці, невичерпною – скарбниця педагогічної мудрості, безмежними – горизонти професійних звершень, а запорукою успіхів – міцне здоров’я та родинний затишок!

Переконана, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на вдосконалення змісту освіти, виховання в серцях гімназистів почуття добра й людяності, на плекання майбутнього Української держави.

З повагою

Начальник головного управління
освіти і науки Київської обласної
державної адміністрації,
доктор педагогічних наук, професор
Н.І.Клокар

 Шановні педагоги, батьки, випускники, учні Першої білоцерківської гімназії!
Від імені міської влади щиро вітаю вас із
25-річним ювілеєм закладу.

Упродовж двох із половиною десятиріч вами пройдено шлях від школи-новобудови до сучасної гімназії, про передовий досвід роботи якої знають в Україні та за її межами.

Міська рада ще 12 років тому підтримала ініціативу колективу школи №14 і прийняла рішення про відродження на її базі Білоцерківської гімназії, яку мені випала честь відкрити у 2012 році..

Відродження гімназії на базі школи №14 було визнанням заслуг закладу в місті. Сьогоднішній ювілей - це 25 років наполегливої праці всього учнівського й педагогічного колективів, 25 кроків до успіху в такій важливій справі, як формування духовно багатої, високоосвіченої еліти, здатної побудувати справді демократичне суспільство і вміти жити в ньому. За результатами діяльності шести останніх років Перша гімназія 4 рази виборювала І місце в рейтингу серед гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл міста.

З нагоди свята зичу вчителям, учням, батькам та випускникам нових здобутків, успіхів у добрих справах, щастя, міцного здоров’я й добробуту!

Творчих успіхів вам на освітянській ниві!

З повагою міський голова
В.САВЧУК

Шановне гімназійне товариство!

25 років тому в центрі нашого міста було закінчено будівництво школи №14, яка пізніше реорганізована в гімназію. Сьогодні Перша гімназія, правонаступник школи №14 - один із найкращих закладів міста, Київщини, вона гідно представляє регіон в Україні та за її межами. Від імені управління освіти і науки Білоцерківської міської ради прийміть вітання з нагоди двадцятип’ятирічного ювілею вашого закладу.

За 25 роківзі стін гімназії випущено більше 2 тисяч випускників, які завдяки отриманню гідного виховання й освіти стали успішними в багатьох галузях нашого суспільства. Бажаю випускникам минулих років успіхів у розбудові української держави, а вчителям, учням і батькам - із добрим здоров’ям утримувати і примножувати здобутки гімназії. Щасливого вам майбутнього!

З повагою
начальник управління освіти і науки
Білоцерківської міської ради

Ю.Ф.Петрик

 

 

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Всі

  Мрії збуваються!

 

17 жовтня на території гімназії було відкрито новий спортивний майданчик. Вітаємо гімназійне товариство!

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 611 на 153 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | ... | 153 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.047 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.029 сек.