Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Пошук
Мапа сайта
Архів новин











Наша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Новини гімназії
 Новини гімназії

  Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 
Вітаємо
переможців та призерів ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад!  

№з/п

 

Прізвище, ім`я учня

 

Клас

 

Предмет

 

Місце

 

Учитель

1.

Васильчук Ксенія

4(8)-Г

образотворче мис-во

ІІ

Машир Т.Ю.

2.

Голоско Лідія

7(11)-А

образотворче мис-во

І

Машир Т.Ю.

3.

Фастівський Георгій

2(6)-А

образотворче мис-во

ІІ

Машир Т.Ю.

4.

Школьна Анастасія

5(9)-А

образотворче мис-во

ІІІ

Машир Т.Ю.

5.

Богуш Марина

5(9)-В

рос.мова та літ-ра

ІІІ

Сухачова Л.І.

6.

Трубнікова Анастасія

6(10)-А

рос.мова та літ-ра

ІІ

Сухачова Л.І.

7.

Трохименко Олександра

7(11)-А

рос.мова та літ-ра

ІІІ

Іщенко Л.Д.

8.

Щербак Віталіна

5(9)-В

фізика

ІІ

Дейнега Т.М.

9.

Шабатин Олександр

7(11)-В

фізика

ІІ

Єгорова Г.С.

10.

Грузевич Олександра

7(11)-Г

біологія

ІІ

Кононенко О.В.

11.

Росоха Крістіна

4(8)-В

історія

І

Потильчак С.Й.

12.

Майборода Альона

4(8)-Г

історія

ІІ

Коваленко Р.А.

13.

Білан Ольга

5(9)-А

історія

ІІІ

Невінчана Н.О.

14.

Стеценко Вікторія

7(11)-Ж

історія

ІІ

Ошийко В.І.

15.

Цуканова Валерія

7(11)-А

англ. мова

І

Сидоренко Т.Г.

16.

Шаманська Алла

7(11)-Б

англ. мова

ІІІ

Гладка Н.В.

17.

Заболотна Аліна

4(8)-В

англ. мова

ІІ

Бодрик В.В.

18.

Рябчун Антоніна

5(9)-Б

англ. мова

ІІ

Бодрова І.В,

19.

Фастівський Ілля

6(10)-Б

англ. мова

ІІІ

Бодрик В.В.

20.

Волинець Альона

7(11)-Б

нім. мова

І

Сільченко С.А.

21.

Волинець Анна

7(11)-Б

нім.мова

І

Сільченко С.А.

22.

Росоха Крістіна

4(8)-В

нім.мова

ІІ

Іспас В.К.

23.

Савельєва Зоя

5(9)-А

нім.мова

ІІІ

Гладка Н.В.

24.

Левченко Сергій

6(10)-Б

нім.мова

ІІІ

Іспас В.К.

25.

Строганова Катерина

7(11)-Б

франц. мова

ІІІ

Клименко Ю.М.

26.

Попова Марія

5(9)-А

франц. мова

ІІІ

Клименко Ю.М.

27.

Бульда Владислав

4(8)-Б

франц. мова

ІІІ

Клименко Ю.М.

28.

Матусевич Ірина

2(6)-Б

математика

ІІІ

Поштаренко Л.І.

29.

Найда Андрій

3(7)-В

математика

І

Назаренко Г.В.

30.

Наконечний Ігор

4(8)-Б

математика

І

Наконечний С.П.

31.

Білан Ольга

5(9)-А

математика

ІІІ

Кондратьєва В.П.

32.

Полтавець Наталія

6(10)-В

математика

ІІ

Кондратьєва В.П.

33.

Шабатин Олександр

7(11)-В

математика

ІІ

Кизима М.В.

34.

Шабатин Елеонора

7(11)-Д

обсл.праця

І

Мікніс А.С.

35.

Костюченко Лілія

6(10)-А

обсл.праця

ІІ

Мікніс А.С.

36.

Зінченко Олексій

7(11)-А

техн.праця

І

Дейнега В.В.

37.

Жук Дмитро

6(10)-В

техн.праця

ІІ

Дейнега В.В.

38.

Устименко Євгеній

5(9)-А

техн.праця

ІІ

Дейнега В.В.

39.

Алієв Ельдар

7(11)-А

інформатика

І

Шабельна І.Г.

40.

Палкін Юрій

6(10)-В

інформатика

І

Шабельна І.Г.


№з/п

 

Прізвище, ім`я учня

 

Клас

 

Предмет

 

Місце

 

Учитель

41.

Харчишин Вікторія

5(9)-А

правознавство

ІІ

Лук`янець Г.П.

42.

Зініченко Ганна

7(11)-Д

правознавство

ІІІ

Потильчак С.Й.

43.

Новохацький Богдан

4(8)-В

географія

ІІ

Кліванська А.П.

44.

Пейков Дмитро

7(11)-Д

географія

ІІ

Москаленко В.А.

45.

Поліненко Микола

7(11)-В

економіка

І

Москаленко В.А.

46.

Полтавець Наталія

6(10)-В

економіка

І

Москаленко В.А.

47.

Архипенко Віталій

5(9)-А

економіка

І

Москаленко В.А.

48.

Наконечний Ігор

4(8)-Б

економіка

ІІ

Москаленко В.А.

49.

Крічковська Єлизавета

3(7)-В

укр. мова та літ.

І

Зоріна Л.Л.

50.

Заболотна Аліна

4(8)-В

укр. мова та літ.

ІІ

Кравченко О.П.

51.

Щербак Віталіна

5(9)-Б

укр. мова та літ.

ІІ

Полякова О.В.

52.

Полтавець Наталія

6(10)-В

укр. мова та літ.

І

Рой В.В.

53.

Ліснічук Ірина

7(11)-А

укр. мова та літ.

ІІ

Радзівіл Г.В.

54.

Загарія Олександр

7(11)-А

інформ.технології

І

Шабельна І.Г.

55.

Палкін Юрій

6(10)-В

інформ.технології

І

Шабельна І.Г.

56.

Заболотна Аліна

4(8)-В

світова література

І

Іщенко Л.Д.

 
  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Конкурс Дідів Морозів і Снігурочок

  22 грудня в гімназії №2 відбувся міський конкурс Дідів Морозів і Снігурочок, у якому учні нашої гімназії Габріадзе Геннадій (10-А) та Шабатин Елеонора (11-Д) вибороли І місце. Висловлюємо їм щирі вітання.





  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Культура та мистецтво

  Вітання

 

22 грудня 2011 року в актовій залі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів  відбулося свято нагородження переможців ІІІ регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Вітаємо ученицю 5-В класу гімназії Гавву Софію з ІІІ місцем. (Уч. Ювхименко Н.І.)

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Культура та мистецтво

  Участь у благодійному концерті

  19 грудня, в День Святого Миколая, учні нашої гімназії взяли участь у благодійному концерті, який відбувся в реабілітаційному центрі «Шанс». Висловлюється подяка Сєроусу Руслану (5-А), Зоріній Аліні (8-Б), Ковтун Галині (9-А) та Мегедь Тетяні (10-А) за підготовку концерту.



  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 561 на 141 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | ... | 141 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.047 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.031 сек.