Головна


Меню сайта
Головна
Любіть Україну...
Про наше місто
Новини
Дистанційне навчання
Цивільний захист
Відео
Фотоальбом
Прозорість
Освітня програма
Пошук
Архів новинНаша адреса
вул. Ярослава Мудрого, 54,
м. Біла Церква,
Київська область,
09107
Тел/факс: 5-19-77

Адреса сайту: http://www.gimnasi1-biltse.com.ua
Електронна пошта: 1gimnasi-bts@ukr.net


Мова сайта

English French German Russian Ukrainian


Календар свят і подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняНовини гімназії
 Новини гімназії

  Захід до Дня Збройних Сил України

 

У Першій Білоцерківській гімназії 6 грудня відбувся чудовий патріотичний захід до Дня Збройних Сил України. В день свята до гімназистів завітали почесні гості: голова Київської обласної спілки офіцерів Петро Шапочук, боєць добровольчого батальйону ім.Кульчицького Володимир Гордієнко, військовослужбовець 72-ої ОМБ Ростислав Комісарчук, голова Білоцерківської спілки офіцерів Тарас Шевченко, член спілки офіцерів Володимир Карась, заслужена артистка України Віта Невідьомська. Учні зацікавлено слухали їхні виступи, а також концертні номери патріотичних віршів і пісень, які підготували гімназисти, що навчаються в школі мистецтв N1. Також діти із задоволенням послухали авторські пісні на військову тематику Володимира Карася.

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Брейн-ринг із німецької мови

 

4 грудня о 13.30год. в актовій залі Першої гімназії відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» на знання німецької мови. У заході взяли участь команди знавців мови міста. Захід проводився в рамках поглиблення німецько-українських гуманітарних зв`язків за підтримки Гетте-інституту (м. Київ) та благодійного фонду «Товариство Розвитку» (м. Одеса).

Тематика завдань брейн-рингу - краєзнавство, крилаті вислови та прислів`я, розмовна мова.  Кожна команда мала представити себе (творча візитка). На представлення 5 - 7 хв. Гра відбувалася між командами 1х1 у три раунди. Переможці першого та другого раундів грали у фінальному 3-му раунді. Капітан команди вирішував, хто буде відповідати на запитання. Команда, яка готова дати відповідь, піднімала прапорець. Правильна відповідь - 1 бал. Якщо відповідь не правильна, то відповідала команда-суперник. Перемогла команда, яка у фінальному раунді набрала більше балів. Команда Першої Білоцерківської гімназії здобула II місце. Вітаємо та бажаємо успіхів у вивченні німецької мови!

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

 Новини гімназії

  Долаємо нові вершини

 

3-9 грудня 2018 року в рамках тижня комп`ютерних наук учні БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» взяли участь у конкурсі «Година коду». Дана освітня ініціатива стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який допомагає відчути себе програмістом. Автори вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв`язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи оволодіння ІКТ на різних рівнях ще з 10-12 років, покоління ХХІ століття отримує основу для кар`єрного успіху в будь-якій  галузі діяльності. 

>>>  Читати далі
  

 Новини гімназії

  Участь гімназистів у Всеукраїнському конкурсі проектів «Врятувати від забуття»

 

Учні Першої Білоцерківської гімназії: Братасюк Каріна, Марченко Софія, Мельничук Вікторія взяли участь у щорічному ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційні роботи молодих істориків). Автор ідеї проекту - Потильчак Світлана Йосипівна, заступник директора з НМР, учитель історії.

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам`яті, долання історичних міфів. Організатор Всеукраїнського конкурсу - Міжнародний благодійний фонд національної пам`яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.

Переглянути презентацію

  Надрукувати статтю  Відправити другові
  

Всього 646 на 162 сторінках по 4 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ... | 162 ] [>>]


Головна :: Про гімназію :: Новини :: Фотоальбом

Выпускные альбомы для детского сада и школы


Design © 2008 Shaman Production © 2005-20018 - При передруку, посилання на www.gimnasi1-biltse.com.ua є обов`язковим.
Powered by SLAED CMS © 2005-2007 SLAED. All rights reserved.
Новини Гімназії в форматі RSS
Генерація сторінки: 0.038 сек. і 8 запитів до бази даних за 0.023 сек.