У Першій Білоцерківській гімназії 6 грудня відбувся чудовий патріотичний захід до Дня Збройних Сил України. В день свята до гімназистів завітали почесні гості: голова Київської обласної спілки офіцерів Петро Шапочук, боєць добровольчого батальйону ім.Кульчицького Володимир Гордієнко, військовослужбовець 72-ої ОМБ Ростислав Комісарчук, голова Білоцерківської спілки офіцерів Тарас Шевченко, член спілки офіцерів Володимир Карась, заслужена артистка України Віта Невідьомська. Учні зацікавлено слухали їхні виступи, а також концертні номери патріотичних віршів і пісень, які підготували гімназисти, що навчаються в школі мистецтв N1. Також діти із задоволенням послухали авторські пісні на військову тематику Володимира Карася.
4 грудня о 13.30год. в актовій залі Першої гімназії відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» на знання німецької мови. У заході взяли участь команди знавців мови міста. Захід проводився в рамках поглиблення німецько-українських гуманітарних зв`язків за підтримки Гетте-інституту (м. Київ) та благодійного фонду «Товариство Розвитку» (м. Одеса).
Тематика завдань брейн-рингу - краєзнавство, крилаті вислови та прислів`я, розмовна мова. Кожна команда мала представити себе (творча візитка). На представлення 5 - 7 хв. Гра відбувалася між командами 1х1 у три раунди. Переможці першого та другого раундів грали у фінальному 3-му раунді. Капітан команди вирішував, хто буде відповідати на запитання. Команда, яка готова дати відповідь, піднімала прапорець. Правильна відповідь - 1 бал. Якщо відповідь не правильна, то відповідала команда-суперник. Перемогла команда, яка у фінальному раунді набрала більше балів. Команда Першої Білоцерківської гімназії здобула II місце. Вітаємо та бажаємо успіхів у вивченні німецької мови!
3-9 грудня 2018 року в рамках тижня комп`ютерних наук учні БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» взяли участь у конкурсі «Година коду». Дана освітня ініціатива стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який допомагає відчути себе програмістом. Автори вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв`язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи оволодіння ІКТ на різних рівнях ще з 10-12 років, покоління ХХІ століття отримує основу для кар`єрного успіху в будь-якій галузі діяльності.
Учні Першої Білоцерківської гімназії: Братасюк Каріна, Марченко Софія, Мельничук Вікторія взяли участь у щорічному ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційні роботи молодих істориків). Автор ідеї проекту - Потильчак Світлана Йосипівна, заступник директора з НМР, учитель історії.
Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам`яті, долання історичних міфів. Організатор Всеукраїнського конкурсу - Міжнародний благодійний фонд національної пам`яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.